יום רביעי, 18 בנובמבר 2015

SMASHBOX X-Rated Mascara

מותג הקוסמטיקה האמריקאי "סמאשבוקס" משיק החודש (בחו"ל) מסקרה חדשה בשם X-Rated Mascara ומתאר אותה כמסקרה שהכי ניתנת לבנייה אי-פעם!כפי ששמה מרמז עליה, המסקרה החדשה פותחה כדי להעניק מראה ריסים שופע וסקסי, או במילים אחרות: היא עוצבה להעניק לריסים נפח דרמטי באופן מגונה. כידוע, המותג נוסד באולפני הצילום "סמאשבוקס" שבלוס אנג'לס, בעקבות הצורך במוצרי איפור עמידים, שגם יצטלמו נהדר. כך גם המסקרה החדשה: הפורמולה העמידה מאד שלה בשילוב המברשת החדשנית בעלת המבנה המשולש המיוחד מבטיחים ריסים חושניים, סופר עבים, שיראו נהדר גם בצילום תקריב.


"בסטודיו לצילום אנו צריכים ליצור רמות שונות של דרמה מבלי להסיר את כל האיפור ולהתחיל מחדש. עם המסקרה X-Rated אני יכולה לעבור ממראה ריסים יומיומי קלאסי לנפח מעל ומעבר בכמה שכבות," כך מעידה לורי טיילור דיוויס, המדריכה הראשית הבינלאומית של צוות הפרו של המותג.

פורמולת המסקרה טעונה בסיבים מקשרים מיוחדים, בעוד המברשת, הבנויה משלוש שורות עמוקות מאד של זיפים, אחראית על הפרדת, העצמת וציפוי כל ריס וריס. הסיבים ה"משולשים" נצמדים לריסים ויוצרים ציפוי עמיד לאורך זמן מבלי להפוך לגושים, להתפורר או להימרח. כדי להשיג אפקט מקסימלי, ממליצים במותג להשתמש במסקרה בשילוב הפריימר Photo Finish Lash Primer, אבל לא חייבים. אפשר פשוט להבריש את המסקרה על הריסים מהבסיס ועד לקצה ולהוסיף שכבות נוספות כדי לקבל את המראה הדרמטי הרצוי.


Smashbox X-Rated Mascara תושק במסגרת קולקציית סתיו 2016 של המותג, שתעלה על המדפים בינואר 2016. יחד עם זאת, היא תהיה זמינה בארה"ב במכירה מוקדמת (דרך האתר של Ulta) כבר ב-26/11/2015. אגב, לפי שעה, היא תוצע בגוון Rich Black (שחור) בלבד.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails