יום רביעי, 21 ביוני 2017

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

"בובי בראון" מציגים מוצר חדש, המצטרף למיגוון הרחב של מוצרים משפרי גוון עור. הפעם מדובר ב- Instant Full Cover Concealer - קונסילר בעל פיגמנט גבוה, שמצליח להבהיר במהירות עיגולים כהים סביב העיניים, לרכך שקעים, לנטרל כהויות ולטשטש מראה עייף וקווים בעור בתוך שניות אחדות.הקונסילר החדש נהדר עבור כל מי שמרגיש קצת פחות בטוח מול העולם עם פנים חשופות. מגמת המראה "ללא איפור" היא בהחלט לא עבור כולם, אבל למרבה המזל קיימים היום אמצעים קוסמטיים מדהימים להסתרת "נקודות התורפה" בעור והדגשת התכונות הטובות יותר.


פורמולת הקונסילר החדש הינה בעלת כיסוי גבוה ועמידות של עד 12 שעות. המרקם הקרמי העשיר שלו לא נכנס לקמטוטים והוא גם עמיד במים, זעה ובתנאי לחות. יחד עם תחושת הקלילות הוא מספק פתרון מושלם לכהות עקשנית סביב העיניים.

לפני (משמאל) ואחרי (מימין) השימוש בקונסילר החדש

לדברי החברה, מספיקה ממש כמות קטנה של הקונסילר כדי לכסות ולהבהיר את העיגולים סביב העיניים. הפורמולה שלו מצליחה לאזן את רמת הלחות הטבעית בעור מבלי להותיר אפקט כבד או יבש. בנוסף, הוא מגיע עם אפליקטור מושלם להנחת החומר והוא מוצע ב-15 גוונים שונים:


·       Almond
·       Beige
·       Chestnut
·       Cool
·       Sand
·       Golden
·       Honey
·       Ivory
·       Natural
·       Natural Tan
·       Porcelain
·       Sand
·       Warm Beige
·       Warm Honey
·       Warm Ivory
·       Warm Naturalה- Instant Full Cover Concealer של "בובי בראון" זמין כעת בארה"ב. לאזורנו הוא יגיע בוודאי מאוחר יותר...


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails