יום ראשון, 11 ביוני 2017

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder

למרות שהליפגלוס עושה קאמבק, עדיין כדאי לכן להשאיר מקום במגירת האיפור לטרנד הבא של מוצרי השפתיים – פודרה לשפתיים! מותג היופי האמריקאי "קליניק" מציג בימים אלו את Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder – סדרה חדשה של צבע פודרתי קליל לשפתיים, המיועד להעניק לשפתיים גוון תוסס בגימור מאט.



טריק איפור ידוע בקרב מאפרים מקצועיים וחובבי איפור בכלל, המבקשים להעניק לשפתון גימור קטיפתי מאט מרשים ועמיד, הוא לטפוח עליו בעדינות מעט פודרה שקופה או צללית אבקה צבעונית. על אותו רעיון בדיוק עובד המוצר החדש של "קליניק", כאשר הפיגמנטים הקרמיים מקבלים גימור פודרתי ברגע שהם נמרחים על השפתיים.


פורמולת המוצר שוכנת בתוך טיובה גלילית בעיצוב אלגנטי, המחולקת לשני חלקים. כדי להוציא את הצבע יש להסיר את המכסה השקוף מעל ידית המוצר ואת המכסה הלבן מעל "כרית" הספוג הצבעונית. האפליקטור הספוגי האנטיבקטריאלי מוציא כמות חומר מדודה, שמספיקה לצפות את השפתיים באופן שווה ואחיד, בעוד שצורתו המחודדת הופכת את פעולת המריחה סביב קווי המיתאר של השפתיים למדוייקת וקלה לביצוע.


בסדרה ניתן למצוא 8 גוונים שונים:

·       Blossom Pop
·       Bright Pop
·       Brown Sugar Pop
·       Crimson Pop
·       Dune Pop
·       Fiesta Pop
·       Fun Pop
·       Fuchsia Pop


Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder זמין בימים אלו בארה"ב. בשאר נקודות המכירה של המותג בעולם תעלה הקולקציה החל מספטמבר 2017.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails