יום שני, 5 ביוני 2017

La Prairie White Caviar Illuminating Pearl Infusion

"לה פררי", מותג הטיפוח היוקרתי משוויץ, ללא ספק המציא את היוקרה האולטימטיבית במונחים קוסמטיים עם סדרת הקוויאר שלו. בימים אלו הצטרף לסדרה מוצר חדש – White Caviar Illuminating Pearl Infusion, סרום המהווה אינפוזיה של פנינים להארת העור.מוצרים מבהירים נחשבים לפופולריים מאד בקרב נשים אסייתיות. לאחרונה, הם תופסים נתח נכבד גם בקרב נשים מערביות, שמנסות להשיג את אותו עור פורצלן גם בגיל מבוגר יותר ואף מוכנות לשלם סכום נכבד עבור מוצרים איכותיים. המפתח למוצר מבהיר מושלם טמון בהבנה עמוקה של אופן פעולת העור וכיצד תהליך ההזדקנות מפריע להיבט ההומוגני שלו.

ככל שאנו מזדקנים, העור שלנו סובל מפגמים כמו אדמומיות וכתמים ברמה זו או אחרת. בנוסף, החיים האורבניים הסואנים גורמים לעור להראות אפרפר ועמום יותר. הסרום החדש, פרי פיתוח מעבדות "לה פררי", מהווה פריצת דרך מדעית חדשה בתחום הבהרת העור עם פורמולת הארה בלעדית. הוא תוכנן ועוצב להתמקד בשלושת מחסומי האור הכרומטיים, להאיר ולהרים את העור עם תוצאות נראות לעין בתוך ארבעה שבועות של שימוש.


מדעני "לה פררי" פיתחו פורמולה ראשונה מסוגה, המבוססת על תמציות קוויאר מוזהב, שמן עם ויטמין C וחומצה גליקולית ומשמשת כאינפוזיה של פנינים להארת העור. כמו כן, מכילה הפורמולה את קומפלקס התא האקסקלוסיבי יקר הערך של "לה פררי", הכולל רכיבים מזינים, מלחחים וממריצים את העור. קליפת הפנינים מיועדת לשמש מעטה הגנה לעור מפני זיהומים סביבתיים שונים. תרכובת ייחודית זו מסייעת לווסת טוב יותר את יצור המלנין ולשלוט על הפצתו בעור. כמו כן, היא מקטינה את עוצמת המלנין החום ומפחיתה את המראה האדמומי של העור, שנוצר בעקבות מתח, כימיקלים, קרני UV וכיוצ"ב.


הסרום החדש מוגש באריזה יוקרתית מדהימה, שתפאר בגאווה כל שידת טיפוח. כמו כן, יש לו ניחוח מדהים שמענג את כל החושים בכל שימוש והמרקם שלו קליל ונספג במהירות בעור.את la prairie White Caviar Illuminating Pearl Infusion ניתן להשיג בנקודות המכירה של המותג ברשתות הסופר-פארם, ניו-פארם, המשביר לצרכן, אפריל, ובפרפומריות ובתי המרקחת הנבחרים (מחיר: 2,250 ₪ ל-30 מ"ל). 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails