יום שני, 2 באוקטובר 2017

MAC x Robert Lee Morris Makeup Collection

רוברט לי מוריס (Robert Lee Morris) מעצב התכשיטים והפסל המפורסם מגרמניה, חובר למותג הקוסמטיקה MAC ביצירתה של קולקציית איפור מיוחדת במינה, בהשראת פריטי התכשיטים המיוחדים שלו. אוספי התכשיטים של המעצב, אשר נוהג לשאוב את השראתו לרוב מדמויות בטבע, מגשרים על הפער שבין אופנה לפיסול.העיצובים של לי מוריס נעשים בזהב, כסף וברונזה והוא מוכר בעיקר בזכות ציפויי הזהב מאט 24 קראט ושכבות עשירות של פאטינה. אוסף הקפסולה המשותף שיצר עם MAC משחק בדיוק על אותם גוונים ומאופיין באריזות יפייפיות (במהדורה מוגבלת) הכוללות עיטורים דקורטיביים העשויים מזהב עתיק.


האוסף כולל מהדורה חדשה מיוחדת של MAC Pro Longwear Pressed Powder - פודרה דחוסה, שמגיעה באריזת וינטאג' מקסימה בגוון זהב מוברש.


הפודרה זמינה בשלושה גוונים שונים:

·       Light Plus
·       Medium Plus
·       Dark


MAC Robert Lee Morris Powder Blush – סמקים, מוצעים בשלושה גוונים שונים:

·       Peach
·       Linda
·       Rhubarb


MAC x Robert Lee Morris Lipstick – שפתון בעל גימור מאט ואריזה בצורת חרוט שחור עם מכסה מוזהב. השפתון יוצע בשישה גווני פירות שונים:

·       Lychee
·       Persimmon
·       Pumpink
·       Concourd Grape
·       Fig
·       PomegranateMAC x Robert Lee Morris Brush Roll – נרתיק רול, הכולל ארבע מברשות בסיסיות. הרול מוצג בעטיפה מוזהבת עם ארבעה כיסים, המיועדים לשמור על המברשות.הקולקציה כוללת בנוסף שתי מברשות איפור בעיצובו של רוברט לי מוריס: 

MAC Robert Lee Morris 135 Large Flat Powder Brush – מברשת פודרה שטוחה

MAC Robert Lee Morris 168SE Large Angled Contour Brush – מברשת קונטור זוויתיתMAC Robert Lee Morris Small Mirror Compact – מראה קומפקטית


קולקציית הקפסולה MAC x Robert Lee Morris צפויה לעלות על המדפים ב-26 באוקטובר 2017. השמועה טוענת, שהקולקציה תהיה זמינה למשך 6 שבועות בלבד ותהיה בלעדית לחנויות המותג ולאתר האונליין שלה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails