יום שלישי, 9 בינואר 2018

גל גדות היא הפנים החדשות של "רבלון"

מותג הקוסמטיקה Revlon צרף היום את השחקנית ומלכת היופי לשעבר גל גדות (Gal Gadot) לנבחרת שגרירות היופי שלו.גדות תככב בקמפיין החדש של המותג Live Boldly, שיעלה בהמשך החודש ומיועד לעורר נשים להביע את עצמן בלהט, אופטימיות, כח וסגנון. הקמפיין יכלול סדרה של פעילויות חווייתיות ותרבותיות, המיועדות לאחד נשים סביב שיחות רבות עוצמה, לחלוק חוויות ולחגוג את הגיוון שביופי.

"רבלון הוא מותג אייקוני פורץ דרך, אלוף הנשים, ואני כל-כך שמחה לקחת עכשיו חלק במשפחה הזו," אומרת גדות. יש כעת שינוי תרבותי, שאותו מציינת 'רבלון', בו כח נשי מקבל הכרה ואני כל-כך גאה שאני זוכה להיות עדה לו ולחוות את השינוי המדהים הזה"."רבלון תמיד היללה ושיבחה נשים עצמאיות וחזקות בקמפיינים האייקוניים שלה ובתוך כך גם יוזמות פילנתרופיות. גל מגלמת את היופי, כח, מודרניות ונועזות ש'רבלון' מייצגת," אומר פביאן גרסיה (Fabian Garcia), נשיא ומנכ"ל "רבלון". "גל וכל שגרירות היופי החדשות של המותג הן סמלים ליופי, נחישות וגישה, המשקפים מה זה עבור נשים לחיות באומץ בעולם של היום", הוא מוסיף.

גדות תצטרף לארבע שגרירות נוספות, שיוכרזו בהמשך החודש, המייצגות באומץ את אתגר החיים ויוצגו כחלק מהקמפיין החדש של "רבלון" - Live Boldly.

הקמפיין בכיכובה של גדות יעלה בימים הקרובים במדיה החברתית.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails