יום שבת, 17 באוקטובר 2009

ג'יבנשי חוגגת 20 שנה לפודרת ה- Les Prismes


ב- 1989 הביאה לנו ג'יבנשי את פודרת ה- Les Prismes, שהיוותה באותה תקופה מהפכה רצינית בתחום. קופסא המכילה ארבע אבקות בגוונים ומרקמים שונים, שמעניקה לעור הפנים מראה קורן, היתה ללא ספק משהו יחודי מאוד. גם כעת, עשרים שנה לאחר מכן, ה- Les Prismes עדיין כאן עם טכנולוגיה עדכנית יותר, המשקפת את צרכיהן של הנשים המודרניות.

לפודרת ה- Les Prismes יש גם אחות יפה יותר - Les Prismissimes. בכל עונה הן יוצאים בגוונים התואמים למראה של אותה תקופה. כעת, לציון חגיגות ה-20 שנה, השיקה ג'יבנשי (לעת עתה, בחו"ל) את שתיהן באריזות מיוחדות בצבע שחור מבריק, אשר בתחתיתן ניתן למצוא מברשת חדשה – כך שהכל נמצא בהישג יד ונח לשימוש בכל עת.


כאמור, הפורמולה של המוצרים שונתה ועודכנה - המרקם של הפודרות קליל יותר, כך שהן מתמזגות לחלוטין עם העור. באמצעות טכנולוגיה מיוחדת, המרכיבים של המוצר אינם מבריקים או שמנוניים. הן מכילות בנוסף חלקיקי אבקת ניילון המקנה לעור גימור משי ושומרת על הלחות של עור הפנים.

ה- Les Prismes מכילה שילוב של ארבע אבקות צבעוניות, חלקן במרקם מבריק וחלקן מאט. ניתן להשתמש בכל אחת מהן בנפרד, אבל על-מנת לקבל תוצאה טבעית יותר מומלץ לשלב בין כולן. במהדורה זו ניתן להשיג ארבעה שילובי צבעים שונים.

ה- Les Prismissimes בעלת מרקם מבריק יותר והיא משמשת כסומק או להארות. במהדורה זו ניתן להשיג שני שילובי צבעים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails