יום חמישי, 1 באוקטובר 2009

לוריאל פריס - קרם רויטליפט לפנים ולצוואר

אחרי גיל 40, תהליך התחדשות התאים מואט בין 30% ל-50%. שכבת האפידרמיס נעשית דקה יותר, קמטוטים וקמטים מופיעים ומעניקים תחושה של עור "נפול". מעבר להופעת הקמטים, תהליך ההזדקנות גורם לשינויים מבניים ברקמות התומכות של העור, והחלשות סיבי העור הגמישים. חוסר האיזון שנוצר בין סינתזת סיבי האלסטין והריסתם, מוביל בהדרגה לאבדן המוצקות ותופעה של רפיון העור.

הצוואר ומסגרת הפנים, הם האזורים בהם אבדן המוצקות נראה באופן מובהק יותר, על הצוואר מתחילים להופיע קמטים ומסגרת הפנים נעשית רפויה יותר. כתוצאה מכך העור נפול והתווים פחות חדים, ועבור נשים רבות זוהי תופעה מטרידה ומדאיגה.לעצירת תופעת צניחת תווי הפנים הנגרמת עם הזמן, מציעה "לוריאל פריז" קרם יום חדש מסדרת רויטליפט, לפנים ולצוואר. הקרם מבוסס על פטנט ייחודי של לוריאל, המהדק את רשת סיבי האלסטין ונאבק ברפיון, למיצוק ומתיחה אינטנסיביים של עור הפנים.

קרם רויטליפט פנים וצוואר מועשר בכמות כפולה של אלסטין (יותר מאשר בקרם יום רויטליפט הנוכחי) ופרו רטינול A. כל המרכיבים פועלים בסינרגיה ומעניקים שיפור משמעותי למבנה האפידרמיס, תורמים לעיבוי העור ובעקבות זאת מסייעים להחלקת קמטוטים וקמטים.

את קמפיין הפרסום לקרם, נבחרה להוביל אנדי מקדואל, שחקנית הקולנוע האגדית, בת ה-48:המחיר: 196 ₪ ל-50 מ"ל (במהלך חודש אוקטובר 2009 ימכר קרם רויטליפט פנים וצוואר במחיר מבצע של 117 ₪).

בסדרת רויטליפט קיימים גם המוצרים הבאים:
- קרם יום משקם רויטליפט דיפ רינקל SPF15 לטיפול בקמטים עמוקים ומיצוק העור (185 ₪ ל-50 מ"ל).
- קרם יום רויטליפט נגד קמטים ולמיצוק העור (180 ₪ ל-50 מ"ל).
- קרם יום רויטליפט עם SPF15 נגד קמטים ולמיצוק העור (180 ₪ ל-50 מ"ל).
- קרם לילה רויטליפט (180 ₪ ל-50 מ"ל).
- קרם עיניים רויטליפט (160 ₪ ל-15 מ"ל).
- ג'ל-סרום רויטליפט דאבל ליפטינג (195 ₪ ל-50 מ"ל).
- ג'ל-סרום לעיניים רויטליפט דאבל ליפטינג (185 ₪ ל-15 מ"ל).

את מוצרי הטיפוח של לוריאל פריז ניתן להשיג ברשתות הפארם, המזון ובפרפומריות פרטיות ברחבי הארץ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails