יום שלישי, 26 באפריל 2011

הקוד הספורטיבי

פעילות גופנית מיוזעת כהשראה לבושם? תשכחו מזה. ג'ורג'יו ארמאני משיק בושם גברי חדש ולוקח את השראתו מהאפיל הסקסי של המתעמלים החדשים.

ג'ורג'יו ארמני צולל שוב אל שוק הבשמים, הפעם עם בושם חדש לגברים בשם Armani Code Sport ("ארמני קוד ספורט"), אשר מצטרף לשני הבשמים הקודמים שהושקו בסדרה: ארמאני קוד לגבר (2004) וארמאני קוד לאישה (2006).

armani02

למרות מה שיכול להשתמע משמו של הבושם החדש, אל תטעו לרגע ותפליגו בדימיונכם למגרשי ספורט הומי קהל או אל חדרי הלבשה מלאים בשחקנים מיוזעים. את ההשראה שלו לבושם החדש, שאב ארמני דווקא מסצינות קולנועיות רומנטיות יחד עם כח אתלטי מפתה: "בעיני רוחי ראיתי סיפור המשלב מתח ופיתוי בסביבה עירונית. רציתי שהגוף הגברי יוצג באופן עוצמתי, כזה שישקף בצורה אידיאלית את המהות של 'ארמני קוד', משהו אשר יהווה מעין המשך שלו", מסביר ארמני כשהוא מתייחס לפיגורות מעולם הספורט כמו דיוויד בקהאם, כריסטיאנו רונלדו ורפאל נדאל, שלושה פריזנטורים אשר פיארו בגופם המסוקס את מודעותיו של ארמאני בעבר. השלושה מייצגים לפי ארמאני את אידיאל היופי הגברי – כולם בעלי גוף המורגל בביצועים אתלטיים ומוכנים לעמוד באתגרים שונים.

להמשך, הקליקו כאן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails