יום רביעי, 13 באפריל 2016

MAC x Selena Collection Fall 2016

כפי שאתם בוודאי זוכרים, ביולי 2015 סיפרתי לכם, שב-MAC נענו לעצומה שקראה להנציח את זכרה של הזמרת המנוחה סלינה קווינטנילה-פרז ויצאו בהודעה, לפיה המותג יקדיש אוסף איפור לזמרת הפופולרית ובהשראתה. אתמול החליט המותג לתת הצצה ראשונה לאחד המוצרים שיכללו בקולקציה שתושק בסתיו 2016.


בתור טיזינג, העלו MAC תמונה של אחד מהשפתונים, שייכלל בקולקציה האמורה, בגוון Como La Flor, המכונה על שם אחד מלהיטיה הגדולים של סלינה משנת 1992.אחותה של סלינה, סוזט קווינטלינה, אשר שיתפה פעולה עם MAC ביצירת הקולקציה, אומרת: "רציתי שהצבעים בקולקציה ישקפו את אישיותה של סלינה, את מה שנהגה ללבוש מאחורי הקלעים ובכלל. היא לא איתנו כבר 21 שנה ושיתוף הפעולה הזה הוא לא פחות ממדהים. זה רק מראה את האהבה הגדולה של המעריצים שלה למרות שהיא כבר לא איתנו; שהמוסיקה שלה ממשיכה לחיות והמורשת שלה רק גדלה מאז שהיא נפטרה. זהו כבוד גדול לשתף פעולה עם MAC בשמה של סלינה ומעריציה – בשביל המעריצים שלה."

כאמור, הקולקציה תושק בסתיו הבא, או ליתר דיוק- במהלך אוקטובר 2016 בנקודות מכירה נבחרות. אגב, המוצרים שיושקו במהדורה מוגבלת, יגיעו באריזות סגולות ועליהן תתנוסס חתימתה של סלינה.

פרטים נוספים יגיעו בהמשך!

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails