יום שישי, 15 באפריל 2016

Victoria Beckham x Estée Lauder

רק אתמול התבשרנו על ליין האיפור החדש שתשיק הזמרת ריהאנה וכעת מתפרסמת ידיעה אודות שיתוף פעולה בין מעצבת האופנה (והזמרת לשעבר) ויקטוריה בקהאם (Victoria Beckham) לחברת Estée Lauder, במסגרתו תושק השנה קולקציית איפור במהדורה מוגבלת.בקהאם כבר הביעה בעבר את רצונה להכנס גם לעולם תעשיית היופי ואפילו השיקה ב-2014 שני לקים יחד עם המותג Nails Inc. כעת, היא תעבוד על ליין איפור מלא שיישא את שמה.

"אני נרגשת להשיק את ליין האיפור המוגבל הזה עם 'אסתי לאודר'," אומרת בקהאם. "התהליך כולו היווה השראה ופקח את עיניי – החל מהנבירה והבחינה מחדש של ארכיוני אסתי לאודר דרך העבודה עצמה על המוצר עם הצוות של החברה, זה הרגיש כמו שותפות איפור מושלמת עבורי ועבור המותג שלי. אני מעריצה מזמן את אסתי לאודר האשה ואת המותג רב העוצמה שהיא יצרה, כך שאני נרגשת להציע ללקוחותינו המשותפים את אוסף האיפור הזה ולקחת חלק קטן בחזון שלה לנשים."


חברת אסתי לאודר עבדה בשנים האחרונות על הרחבת בסיס הלקוחות שלה, באמצעות קמפיינים במדיה החברתית בהשתתפותה של קנדל ג'נר, או באמצעות חיבת הקהל לשחקנית אווה מנדז והבלוגרית איירין קים. לאחרונה, הם גם השיקו את ליין האיפור Estée Edit, הפונה לקהל לקוחות צעיר הרבה יותר.

קולקציית האיפור שתושק בשיתוף בקהאם תכונה בפשטות " Victoria Beckham Estée Lauder" ונראה שהיא תכוון לקהל לקוחות בוגר וצעיר כאחד, בשילוב הסגנון האיכותי והנשי של בקהאם, כולל גוונים מחמיאים, אריזות מסוגננות ופורמולות איכותיות. הקולקציה תושק במהלך ספטמבר 2016 והיא תהיה זמינה באתרים של אסתי לאודר ובקהאם, כמו גם בנקודות מכירה נוספות.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails