יום שלישי, 13 באפריל 2021

Essence Skin Lovin' Sensitive Line

מותג הקוסמטיקה הגרמני "אסנסס" מקדיש ליין איפור קטן ומיוחד לבעלות עור רגיש, להשגת בסיס איפור מושלם, אבל קשוב למרכיבים.


כפי שהשם שלו מרמז, ליין המוצרים Skin Lovin' Sensitive מהווה חיבוק ומחווה של אהבה לעור רגיש. הפורמולה של המוצרים מבוססת על אלוורה, מרכיב שאין לו תחרות בהזנת העור בלחות. כמו כן, המוצרים אינם מכילים בושם, אלכוהול, סיליקונים, פרבנים ושמנים מינרלים והם אינם קומדוגניים.
הליין החדש כולל את המוצרים הבאים:

Skin Lovin' Sensitive Primer – פריימר המבטיח להרגיע את העור ולהעניק לו לחות. הפורמולה שלו מבוססת על אלוורה מרווה ומרגיעה והמרקם שלו סופר קליל. הפריימר מהווה בסיס איפור אידיאלי למי שמעדיפה אפקט טבעי אבל עם גימור זוהר.

Skin Lovin' Sensitive Corrector – קורקטור/קונסילר המיועד לאחד את גוון העור על-ידי צמצום אדמומיות ופגמים. גם כאן האלוורה אחד המרכיבים המובילים בפורמולה, כשהוא תורם לפעולת ההזנה והרגעה של העור. המרקם של המוצר קליל מאד והכיסוי שלו ניתן לבניה מבינוני עד גבוה.בליין ניתן למצוא 3 גוונים שונים:

·         05 Fair – לגוון עור בהיר

·         10 Light – לגוון עור בהיר עד בינוני

·         20 Medium – לגוון עור זית עד כהה מעטSkin Lovin' Sensitive Mineral Powder – פודרה מינרלית שקופה, עשויה מרכיבים טבעיים. הפודרה מבטיחה לאחד את גוון העור ולהעניק לו גימור מאט מבלי להכביד עליו. בנוסף, האלוורה שבפורמולה שלה מזינה את העור ומחליקה אותו.
הליין החדש הושק ממש לאחרונה ובקרוב יהיה זמין בכל נקודות המכירה של המותג ברחבי העולם.

 

תגובה 1:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails