יום חמישי, 24 בדצמבר 2009

הרמת פנים ב-30 דקות!

השימוש בבוטוקס בתעשיית היופי והאסתטיקה טרם "אמר את המילה האחרונה". הבשורה החדשה של הבוטוקס – שימוש בחומר, להזרקה בחלק התחתון של הפנים ובתוך כך שיפור דרמטי במראה העור ובקווי המתאר של הפנים גם בחלק התחתון.

עד היום מקובל היה בעולם האסתטיקה, שימוש בהזרקת הבוטוקס לאזורים שונים בחלק העליון של הפנים ובכלל זה- אזור העיניים, האזור בין הגבות ואזור המצח. הזרקת הבוטוקס "הרפתה" למעשה את השרירים "יוצרי" הקמטים באזור, ואפשרה החלקת הקמטים באזור שמסביב לעיניים, יישור קמטי הזעף בין הגבות והרמת החלק העליון של הפנים.
התוצאה- הצערה נראית לעין של מראה הפנים.

ד"ר פיליפ לוי, דרמטולוג שוויצרי, הנחשב לגורו של עולם ההזרקות לפנים, הגיע לאחרונה לישראל כדי להציג בפני רופאים ישראלים את האפשרויות החדשות למראה צעיר יותר באמצעות הבוטוקס, והפעם באזורים התחתונים של הפנים.
על פי השיטה של דר' לוי ניתן באמצעות הבוטוקס לבצע תהליך של "מזו-בוטוקס" - טיפול בקמטוטים באזור הלחיים, ניתן לשפר חיוך חושף חניכיים, בבעיית "עור תפוז" (קמטוטים) באזור הסנטר, בהרמת זוויות הפה וכן במתיחת קו הלסת ללא ניתוח, אלא באמצעות בוטוקס בלבד (שיטת "נפרטיטי").

ד"ר לוי מסביר, כי בחלק התחתון של הפנים פועלים שרירים המושכים כלפי מעלה וכאלה המושכים כלפי מטה. מגיל 35, השרירים המושכים כלפי מטה מתחזקים. הזרקת בוטוקס מחלישה את השרירים הללו וכך משתחררים השרירים המושכים כלפי מעלה. דינאמיקה כזו יוצרת את אפקט המתיחה.

חיוך חושף חניכיים לפני (מימין) ואחרי (משמאל)

השימוש בבוטוקס להצערת המראה של החלק התחתון בפנים דורש מיומנות מיוחדת. לצורך כך, הגיע ד"ר פיליפ לוי לישראל והציג במסגרת כנס הקוסמודרם הבינלאומי, המתקיים השנה בישראל, את השיטה החדשה, בסדנא ראשונה מסוגה בתחום זה, שנערכה לקבוצת רופאים ישראליים אשר יבצעו מעתה פרוצדורה זו בישראל.
בין הרופאים הראשונים אצלם ניתן יהיה לעבור את הפרוצדורה: ד"ר מיקי שפלן, ד"ר מנו רובינפור, ד"ר מרינה לנדאו, ד"ר פנינה שמש, ד"ר אינס ורנר, ד"ר צ'ורני איליה, ד"ר שפירו ואחרים.

נפרטיט - עיצוב קו מתאר לפני (מימין) ואחרי (משמאל)

במהלך הסדנא, הציג ד"ר לוי "הרמת פנים" ועיצוב קווי המתאר של הפנים באמצעות חומרי הזרקה בלבד. בתום 30 דקות ובאמצעות בוטוקס, וחומרי המילוי ג'ובדרם וג'ובדרם אולטרה, הראה ד"ר לוי תוצאה מפתיעה של פנים צעירות יותר, קמטים מוחלקים, והחזיר אחורה את המטופלות ב- 10 שנים לפחות.

עיצוב סנטר לפני (מימין) ואחרי (משמאל)

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails