יום ראשון, 20 בדצמבר 2009

דוברת חדשה ל"לוריאל פריז"

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי "לוריאל פריז" צירף לשורותיו דוברת חדשה- דיאן קרוגר, מהשחקניות המוכשרות והבולטות בהוליווד, לנבחרת הדוברות של המותג. בכך תצטרף קרוגר ל"נבחרת החלומות" של לוריאל פריז, ותציג את החידושים האחרונים בתחום האיפור.

בלוריאל פריז גאים על הצטרפותה של קרוגר לחברה ומסבירים את בחירתה, בכך שהיא מיטיבה לייצג את ערכי המותג – חדשנות, יופי, אופנה, עדכניות, טיפוח, עוצמה ונשיות. לדברי ויאני דרוויל, המנהלת הכללית הבינלאומית של לוריאל פריז: "דיאן קרוגר היא שחקנית משכמה ומעלה, אשר הרשימה אותנו באמצעות האישיות והאלגנטיות שלה".


קרוגר, שמוצאה בגרמניה, שאפה בילדותה להיות רקדנית, אולם עד מהרה התגלתה והפכה לדוגמנית. בגיל 16 היא העתיקה את מקום מגוריה לפריז, שם למדה משחק. קריירת המשחק שלה המריאה עם תפקידה בסרט "הפסנתרן" לצד דניס הופר וכריסטופר למברט בשנת 2002, אך תפקידה כ-הלן לצד בראד פיט בסרטו של וולפגנג פיטרסן," טרויה", הביא לה את התהילה הבין-לאומית. בשנת 2009 שיחקה דיאן ברוב כישרון את התפקיד של השחקנית והסוכנת הסודית בסרטו של קוונטין טרנטינו, "ממזרים חסרי כבוד", שזכה בפרס בפסטיבל קאן האחרון.

קרוגר, שנחשבת גם לאחד הכישרונות הבולטים באירופה, קיבלה פרסים רבים על תפקידיה בסרטים, ובין היתר הייתה מועמדת לפרס "סזאר" גם על תפקידה בסרט הצרפתי Mon Idole משנת 2003. הסרט Joyeux Noel ("חג שמח"), בו כיכבה, היה מועמד לאוסקר בשנת 2006. בשנת 2007 ניתן לקרוגר הכבוד לנהל את הטקסים בפסטיבל קאן לקולנוע.
בינואר 2010 צפויה קרוגר להתחיל בצילומי המותחן Unknown White Male ("זכר לבן בלתי מזוהה") לצדו של ליאם ניסן.

קרוגר, מצידה, מאושרת גם היא מהתפקיד החדש בלוריאל: "זהו כבוד ועונג גדול עבורי לשמש כדוברת של לוריאל פריז, לא רק בשל החדשנות והאיכות של מוצריו, אלא גם בשל העובדה שהוא מייצג שונות ומצוינות ברחבי העולם, ערכים הקרובים לליבי".

מגיע לה!

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails