יום שני, 7 בדצמבר 2009

קליניק מציגה קונסילר חדש לכיסוי וטיפול בפגמי עור

שוקולד, פיצה, היגיינה לא טובה – אגדות רבות סובבות את בעיית פגמי העור והגורמים להם. הגורמים לפגמי עור מורכבים, כפופים להשפעתן של תופעות שונות שאינן בשליטתנו, כולל תורשה, מתח והורמונים. האמת לאמיתה היא, כי חיידקים, עודף שומן ונקבוביות סתומות הם האשמים הישירים והעיקריים. פגמי עור נוצרים כאשר שומן נלכד בתוך זקיק שערה מתחת לתאי עור מתים. הזקיק הסתום הופך לכר גידול לחיידקים, שמתרבים, מגרים את הזקיק וגורמים לדלקת ולאדמומיות הכרוכות בהתפרצות פגמי עור. דרושה: סדרת מוצרים הפועלים ביעילות, בדייקנות ובעדינות במקורם של גורמי פגמי העור ועוזרת לשמור על עור נקי ורענן.

בימים אלה, מצטרף לסדרת המוצרים המצליחה Clinique Anti-Blemish Solutions תכשיר חדש: קונסילר לטיפול נקודתי המכסה ומטפל בפגמים (בפצעונים) CLINIQUE Anti-blemish solutions Oil-Control Clearing Concealer.


הקונסילר החדש לטיפול נקודתי וכיסוי עור פגום מסייע בטיפול והסתרה של פגמים בודדים, מסייע במניעת התפשטות הפגמים והפחתת פגמים עתידיים, מסייע בצמצום השומן על העור העלול להוביל לפגמים, מרגיע עור מגורה ומסייע בצמצום האדמומיות הקשורה לפגמים וכן מסייע במניעת סתימת נקבוביות העלולה להוביל לפגמים.

הקונסילר הנקודתי העמיד לאורך זמן, מסייע בהסתרה ובסילוק של הפגמים בעזרת גישה טיפולית בעלת 4 פעולות:
טיפול בפגמים: רכיבים הלוחמים בפגמים מסייעים בבקרת התפשטות הגורמים לפגמים, אשר עלולים להחמיר את המצב.
בקרת שומן: רכיבי בקרת שומן המסייעים במניעת הצטברות שומן על פני העור, שבשילוב עם תאי עור מתים, עלולים לסתום נקבוביות.
אינו גורם לגירוי: רכיבים נוגדי גירוי המסייעים בהרגעת הגירוי הקשור לפגמים.
הסרה: חומצה סליצילית המסירה תאי עור מתים העלולים לתרום לנקבוביות סתומות.

הקונסילר, ככל מוצרי קליניק, נבחן לאלרגיה (רמת בדיקת האלרגיה הגבוהה ביותר בעולם), הוא 100% נטול בושם, נטול שומן ואינו מעורר אקנה, מתאים לשימוש לעור עם פגמים (פצעונים).

CLINIQUE Anti-blemish solutions Oil-Control Clearing Concealer מעניק כיסוי בעל מראה טבעי להסתרת האדמומיות והפגמים. עמיד לאורך זמן עם גימור מאט באמצעות שילוב של רכיבים סופגי שומן לכיסוי ועמידות לאורך זמן.
ניתן להשיג ב- 4 גוונים (כולל קונסילר בגוון ירקרק להסתרת אדמומיות).

המחיר: 101 ש"ח ל-10 מ"ל.

ניתן להשיג בנקודות המכירה של קליניק ברשתות הסופר-פארם, ניו פארם, המשביר לצרכן, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים.

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails