יום שלישי, 8 בדצמבר 2009

סניף חדש לרשת "כל פרפיום" בראשל"צ


רשת "כל פרפיום" מתרחבת: בימים אלו היא פותחת חנות דגל בראשל"צ, הכוללת מעל ל-300 מותגי בישום בינלאומיים וכ- 2000 סוגי בשמים. החנות החדשה מצטרפת לשתי החנויות האחרות של הרשת, הממוקמות בבני-ברק וברעננה.
רוני שרוני, בעלים ומנכ"ל רשת "כל פרפיום": "לאור הביקוש הגובר למותגי בישום בינלאומיים, אני רואים בהתרחבות הרשת, צורך אסטרטגי שיתן מענה לביקוש השוק ולכן החלטנו לפתוח את חנות הדגל במרכז הארץ, המאפשרת נגישות לקהל יעד פוטנציאלי חדש".

רשת הבישום "כל פרפיום", הנה רשת בישום מקוונת, המציעה מגוון מותגי בישום באמצעות ערוץ שיווק אינטרנטי, המשמש כחנות וירטואלית המאפשרת קניית בשמים און ליין, לצד חנויות הרשת ברחבי הארץ.

חנות הדגל, הממוקמת ברח' רוטשילד (מס' 39), בליבת העסקים של ראשל"צ, משתרעת על פני שטח של כ- 50 מ"ר, עוצבה ע"י האדריכל עומר לייכטר, בסגנון קלאסי-מודרני, בהשראת משפחות הריח: המשפחה הפרחונית, המשפחה הרעננה, המשפחה העצית, המשפחה האוריינטלית והמשפחה הארומטית.
בחנות ניתן מקום של כבוד לכל משפחה ויוצגו בה תמונות לצד וויז'ואלים של אווירה, המתארים לאיזה טיפוס מתאימה כל אחת ממשפחות הריח.
החנות מצויידת באמצעי תאורה ומידוף, בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת בעולם, תוך הקפדה על מראה אופנתי, באווירת קניה נעימה ויוקרתית המאפיינת את המותג.


"פתיחת הסניף מהווה מנוע צמיחה משמעותי, המחזקת את עוגן החברה בקטגוריית הבישום, כמו גם, נדבך נוסף בחיזוק הפעילות של החברה, המשקפת את ערכי המותג: בינלאומיות, חדשנות, איכות ומחירים אטרקטיביים", מוסיף שרוני. לדבריו, "העיר ראשל"צ, מהווה יעד אסטרטגי, המושך אליו קונים רבים שמגיעים מהסביבה, בשל ריבוי חנויות הקונספט וההאנגרים, המעניקים מענה כולל בכל תחומי הצריכה".

אגב, בימים אלו מתנהל מו"מ עם אתרים נוספים ועד סוף 2010 יפתחו עוד 4 סניפים ייעודיים: בת"א, ירושלים, חיפה ורמת השרון.

לאתר החברה: http://www.callperfume.co.il/

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails