יום שני, 21 בדצמבר 2009

אסתי לאודר מציגה סדרת שפתונים חדשה בסדרת האיפור העמיד DOUBLE WEAR


האם עייפת מלמרוח שוב ושוב השפתיים במשך היום, או לדאוג שמא הצבע על השפתיים נמרח? עכשיו, את יכולה להיפרד מכל הטרחה ולומר שלום לשפתיים יפות, חושניות, מלאות עם מראה רענן, המחזיק מעמד כל היום...

בימים אלו, משיקה "אסתי לאודר" בישראל את Double Wear Stay In Place Lipstick - סדרת שפתונים עמידים במיוחד, המהווה את התוספת האחרונה לקולקציית האיפור הידועה של מוצרי Double wear long wearing stay in place. כל אחד ממוצרים יוקרתיים אלה, המיועדים לשימוש לזמן ארוך, מספקים צבע טבעי עשיר וברק לשפתיים, למראה חושני המחזיק מעמד לאורך כל היום או הלילה.

השפתונים בסדרה החדשה, הינם שפתונים העמידים לכ- 12 שעות, בעלי מרקם שמנוני ונעים באופן מיוחד, המעניק ברק וצבע נהדר לשפתיים.


הנוסחה לשימוש לזמן ארוך ולמראה מבריק של ליפסטיק Double wear stay in place, מאפשרת מריחה עדינה על השפתיים בנוחות של שפתון לחות לשימוש עד 12 שעות, כך שהמראה לאחר השימוש בבוקר נשאר למשך כל היום.
הפטנט (הנמצא בהליכי רישום) לנוסחת השימוש לזמן ארוך, כולל טכנולוגיית פולימרים חדשנית נגד דעיכת הצבע וצבעי stay in place, לשימוש במהלך כל היום ללא מריחה מחדש. שכבה המורכבת מרכיבים גמישים, מאפשרת שימוש לזמן ארוך כך שהשפתון לא ימרח או ידעך. רכיבים אלה מסייעים ביצירת שכבת לחות נוחה לשפתיים מבוקר עד ערב ללא יובש, כך שהשפתיים אינן אטומות או מתוחות.

טכנולוגית הפולימרים של הליפסטיק מעניקה לשפתיים מראה מבריק, בניגוד לליפסטיקים אחרים לשימוש לזמן ארוך, על ידי כליאת הצבע והגימור בשפתיים וכך הצבע העשיר והטבעי נשאר במהלך השימוש.

סדרת השפתוניםDouble wear stay in place כוללת 12 שפתונים בגוונים קלאסיים ואלגנטיים – כל אחד מהם ארוז בקופסה חדשה בצבע סיגנצ'ר נייבי, המקושטת בחריצים מוזהבים ונושאת את השם "אסתי לאודר" על המכסה ועל הקו במרכז.


המחיר: 131 ₪.
להשיג בנקודות המכירה של אסתי לאודר ברשתות הסופר-פארם, ניו-פארם, אפריל, המשביר לצרכן, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים בארץ.

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails