יום שני, 28 בדצמבר 2009

לוריאל פרופסיונאל מציגה את INOA – מהפכה בצביעת השיער

צבע השיער המסורתי שהומצא בשנת 1909 זוכה למהפכה: 100 שנה לאחר המצאת צבע השיער המודרני על ידי יוז'ין שילר, מייסד L'OREAL, משיקה לוריאל פרופסיונאל את INOA - צבע שיער החונך דור חדש ומבשר על עידן חדש לנשים ולמעצבי השיער כאחד.


האתגר שהעסיק את מדעני לוריאל במשך שנים רבות להמציא צבע שיער במרקם קטיפתי - נולד! הישג טכנולוגי המעניק לנשים ולמעצבי השיער את צבע השיער הראשון עם 3 יתרונות מרכזיים: ללא אמוניה, ללא ריח, עם מרקם של קרם טיפוח יוקרתי. פריצת דרך של ממש, מהפכה המשנה את חוויית צביעת השיער במספרה לחלוטין.

הודות לנוסחת ה- ODS, המבוססת על החדרת צבע באמצעות שמן, מעבדות המחקר של לוריאל הצליחו לפתח את INOA (אינואה) - צבע המדהים בריכוזו, במרקם חלק וקטיפתי המתבסס על 3 מרכיבים: קרם הצבע, ג'ל השמן והקרם המפתח. אלו מתערבבים במהירות ובקלות מפתיעים, ויוצרים תערובת במרקם יוצא דופן וקל למריחה. התוצאה - תוצאות הצביעה מרשימות באיכות הגוון המתקבל, המרקם המענג, ללא אמוניה וללא ריח.

כל אלו מייצרים חוויה רב חושית חדשה לחלוטין בעולם צביעת השיער במספרה. חוויה חדשנית שלא תותיר את הנשים ומעצבי השיער אדישים.


הצבע המתקבל אחיד מהשורשים ועד לקצוות, כיסוי השיער הלבן מושלם, והגוון של אינואה עמוק ומלא ברק. הודות לפעולה המדהימה של מערכת ODS, הגורם האלקלי חושף יכולות שעד כה לא היו ידועות בריכוזים כאלה. בשלב המריחה, הודות לשמן העוטף את השערה – הצבען (הפיגמנט), חודר במדויק ללב סיב השערה ומעניק לו גוון מופלא. מעולם לא נראה גוון נחושת כה קורן, בלונד כה טהור או גוון חום כה אמיתי.

הביצועים של מערכת ה-ODS ניכרים גם ביכולת להפעיל מחדש את מרכיבי הטיפוח הפעילים של השערה. התוצאה מיידית: הגוון עמוק יותר וסיב השערה רך וקטיפתי.


על אף היותה נטולת אמוניה, אינואה מאפשרת לנשים ומעצבי השיער להבהיר את השיער עד ל-3 דרגות (טונים), להכהות שיער, ולכסות באופן מושלם שיער לבן, כל זאת עם מבחר בלתי מוגבל של גוונים. הגוון המתקבל מדויק ביותר, והתוצאה זהה למקור – תוצאה שהיתה עד היום בגדר חלום.

היצע הגוונים בלתי מוגבל: 50 גוונים המבטיחים דיוק מושלם לגוון הנבחר, עם טונים חמים או קרים: 10 גווני בסיס טבעיים, 6 גוונים זהובים, 10 גוונים חומים, 12 גווני נחושת אדומה, 9 גווני בז', 3 גווני אפור.


את שירות הצבע המהפכני INOA ניתן לקבל רק במספרות מורשות של לוריאל פרופסיונל. טווח מחירי שירות הצביעה ב- INOA המומלץ לצרכן במספרה נע בין 150-300 ₪.

למידע, שאלות ולבירור מעצב השיער הצובע באינואה במספרה הקרובה למקום מגוריכן - טלמסר: 1-800-301-666.

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails