יום רביעי, 1 בספטמבר 2010

מרכזי "רונית רפאל" מציגים ANTI-GRAVITY II: טכנולוגיה וטיפולים חדשים למלחמה בהזדקנות העור

הזדקנות העור מתבטאת במגוון תופעות הנראות לעין. אחת מהבולטות ביותר היא אובדן מוצקות וגמישות העור מה שגורם לרפיון ומראה עור נפול. זוהי תוצאה של הרס מתמשך של סיבי הקולגן והאלסטין ושל החלשות שרירי הפנים.

ב"רונית רפאל-מדע היופי" גאים להשיק את מכשיר ה"אנטי-גרביטי II" וסדרת טיפולי אנטי-גרביטי חדשים, שפותחו במיוחד על מנת להעניק לעור טיפול הרמה ומיצוק, המצעיר ומשפר את איכות העור באמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות להשגת תוצאות אופטימאליות.
כפי שהשם מרמז, טיפול האנטי גרביטי "מרים" ומותח את עור הפנים ובנוסף מפחית את מראה הקמטים והקמטוטים, מקנה לעור מראה חלק יותר ומרקם רך יותר ומסייע להאט את קצב הזדקנות העור.

7992725773_Bigרונית רפאל 

כאמור, סדרת טיפולי האנטי גרביטי מבוצעת באמצעות מכשיר ה"אנטי-גרביטי II" הבלעדי של L.RAPHAEL, המשלב יתרונות של שתי טכנולוגיות ייחודיות: אנרגיית אולטרה-סאונד ואנרגיה חשמלית, על מנת להעניק לעור תועלות מיטביות.
טכנולוגיית האולטרה-סאונד של L.RAPHAEL מסייעת להחדרה יעילה של מרכיבי קומפלקס האנטי-אייג'ינג הבלעדי לתוך העור. אנרגיית האולטרה-סאונד חודרת עמוק לתוך העור ומשמשת כזרז לייצור סיבי הקולגן, סיבים הנוטלים חלק מרכזי ברשת התמיכה של העור ותורמים למראה המוצק והמורם שלו. מכשיר האולטרה-סאונד מייצר רעידות המדמות עיסוי זעיר על רקמות העור וגלי האולטרה-סאונד עוזרים לשיפור מחזור הדם וחילוף החומרים בשכבות העור.
הטכנולוגיה השנייה בה נעשה שימוש בטיפולים, משדרת פולסים חשמליים המפעילים את שרירי הפנים שנחלשו עם השנים על מנת לחזקם ולהחזירם לתפקוד אופטימאלי. הפולסים החשמליים המיוצרים במתח נמוך, משודרים באמצעות אלקטרודות מיוחדות, משפרים גם את מחזור הדם בעור, עוזרים להפחית מראה של קמטים וקמטוטים, משפרים את גמישות העור ועוזרים להשיב לו מראה צעיר יותר.

אנטי גרביטיצילום: דני אופלינגר 

למעשה, קיימים שני סוגים של טיפולי אנטי-גרביטי:
- אנטי-גרביטי פנים וצוואר
- אנטי-גרביטי עיניים
לכל אחד מהטיפולים קומפלקס אנטי-אייג'ינג ייחודי שפותח על ידי פרופסור שיניצקי ממכון וייצמן, המדען הראשי של L.RAPHAEL. הקומפלקסים המכילים מרכיבים בלעדיים, פותחו על מנת לענות על הצרכים של האזור המטופל:

קומפלקס האנטי-אייג'ינג של טיפול פנים/צוואר מבוסס על ויטמינים ומרכיבי הזנה חיוניים אחרים, המסייעים להצערת העור ולהאטת קצב הזדקנותו. לציטין טהור מרכך את ממברנת התא על מנת לאפשר חדירה של חומרים מזינים לתא והפרשה של רעלים ופסולת מתוך התא. די בפעולה זו על מנת לשפר משמעותית את מראה העור, מאחר וברגע שהתאים מתפקדים טוב יותר הם נשארים בריאים ופחות פגומים לאורך זמן רב יותר. המרכיבים המוספים בקומפלקס מנצלים את החדירות הנוחה אל התא על מנת לשפר עוד יותר את תפקודו - ויטמין A מסייע ביצירת תאים חדשים וחיזוק מרכיבי התמיכה של העור. אומגה 3 תורם להפחתת מראה יובש בעור וליצירת מראה עור קורן ובריא. ויטמין C תורם תרומה כפולה: הוא עוזר ליצור הקולגן וביחד עם ויטמין E שמספק הגנה מפני התחמצנות.
השימוש בקומפלקס מעניק לעור מראה רענן וצעיר יותר, עם הפחתה משמעותית של הקמטים והקמטוטים ושיפור בגמישות ומוצקות העור.

קומפלקס האנטי-אייג'ינג של טיפול העיניים פותח על מנת לתת מענה לצרכים המיוחדים של האזור הרגיש והעדין סביב לעיניים. בקומפלקס נעשה שימוש בתמצית בלעדית של כמהין Truffles White המפחיתה ביעילות מראה פיגמנטציה על ידי פירוק מצבורי מלנין ודיכוי יצירתם מחדש. הוא עשיר בויטמינים ומרכיבי הזנה חיוניים המהווים ביחד נוסחה בעלת יעילות גבוהה במלחמה נגד עיגולים כהים מסביב לעיניים, קמטים קמטוטים ושאר סימני הזקנות העור. ריכוז גבוה של חומצות אמינו מסייעות להאצת קצב יצור סיבי הקולגן להם חלק חשוב במיצוק העור. ויטמין A מסייע ביצירת תאים חדשים וחיזוק מרכיבי התמיכה של העור. ויטמינים B1, C ו E מעניקים לעור הגנה מפני התחמצנות. ויטמין B3 מסייע לשיפור חילוף החומרים בדרמיס, משפר מראה קמטים, ומפחית אדמומיות בעור. לציטין טהור מרכך את ממברנת התא על מנת לאפשר חדירה של חומרים מזינים לתא והפרשה של רעלים ופסולת מתוך התא. אומגה 3 תורם להפחתת מראה יובש בעור וליצירת מראה עור קורן ובריא.
השימוש בקומפלקס מעניק לאזור המיוחד מסביב לעיניים את הטיפול לו הוא זקוק על מנת להשיב לעצמו מראה עור רענן וצעיר יותר, עם הפחתה משמעותית של עיגולים כהים מסביב לעיניים ושיפור במראה הקמטים והקמטוטים.

למי מיועדים טיפולי האנטי-גרביטי:
· לכל אחד החל מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן.
· למי שעור פניו נעשה רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין.
· למי שמוטרד ממראה מדולדל של עור הפנים עקב שינויי משקל.
· למי שמוטרד ממרקם לא חלק ולא אחיד וממראה אפור וחסר חיוניות.
· למי שמעונין בתוצאות מהירות בפרק זמן קצר.
· לגברים ולנשים.

מחיר לטיפול: 990 ש''ח 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails