יום שבת, 4 בספטמבר 2010

נסיעת מבחן: מייקאפ ביוג'ניק של קרליין

קיבלתי להתנסות את המייקאפ החדש/מחודש של חברת הטיפוח הישראלית "קרליין", מסדרת ה"ביוג'ניק". לדברי החברה, מדובר במייקאפ מטפח, המעניק לעור מראה זוהר וקורן עם כיסוי מושלם למשך 16 שעות.

DSCF2172

המייקאפ מתאים לכל סוגי העור, הוא פותח ויוצר בהתאמה לאקלים הישראלי והוא מבוסס על קומפלקס לחויות וסיליקונים המעניקים לעור את המראה הרענן והזוהר.

1

הערה: את המייקאפ קיבלתי להתנסות כבר לפני כחודש וחצי. מודה ומתוודה, שבאותו מועד הייתי באחת התקופות הלחוצות ביותר שלי, לקראת מהלך שעתיד לשנות את חיי. המתח הנפשי בו הייתי שרויה הותיר את אותותיו על פניי בדמות סבוריאה קלה (יובש, אדמומיות וקילופי עור) שהתפרצה לה באיזור שבין הגבות שלי, והמייקאפ – למרות שהוא אמור להיות מועשר בלחות – לצערי הרב, רק הדגיש זאת יותר.
כעת, שכל התקופה המתוחה כבר מאחורי, הפטריוטיות שבי החליטה להעניק למייקאפ הזדמנות נוספת:

המוצר מגיע בבקבוק זכוכית עם משאבה, המאפשר הוצאת כמות מדודה המספיקה לשימוש על כל הפנים. למרות שאני לא אוהבת להיות קטנונית, צרם לי מעט המראה של המדבקה המודבקת עליו ברשלנות-מה – דבר שמבחינתי מעניק למוצר מראה זול ולא אסתטי (אגב, גם בצידו השני של הבקבוק נצפתה תופעה דומה...).

2

את המייקאפ הנחתי מעל קרם לחות, ללא פריימר – תחילה עם האצבעות, אבל מהר מאוד עברתי לשימוש במברשת (190 של MAC), שהעניקה למראה גימור יפה יותר.

כפי שניתן לראות בתמונה שלהלן, ממרום גילי העור שלי רחוק להיות ממושלם ויש עליו לא מעט סימני פיגמנטציה. הכיסוי שהתקבל מהמייקאפ היה בינוני, אבל הוא בהחלט ניתן לבניה כך שהוספתי ממנו עוד מעט באיזורים הבעייתיים יותר.

DSCF2193 DSCF2199 לפני (למעלה) ואחרי (למטה)

כמובטח, התחושה על הפנים היתה קלילה ואוורירית ולאחר מספר דקות מועט, המייקאפ התיישב יפה וכמעט שלא ניתן היה להבחין בו והמראה הכללי היה, ללא ספק, אחיד. בנוסף, הגימור של המייקאפ הינו מבריק מעט, כך שבעלות עור שומני אולי תעדפנה לפדר קצת מעליו.

לדברי החברה, המייקאפ עמיד למשך 16 שעות – זמן לא מבוטל כלל וכלל! לי, בכל אופן, לא יצא לנסות אותו למשך זמן רב כל-כך, אבל הוא בהחלט שרד עלי היטב למשך 8-10 שעות.
אגב, חשוב לציין, שהמוצר הינו היפואלרגני, עם 18SPF והוא לא נוסה על בעלי-חיים!

הגוון בו התנסיתי הינו 113. למיטב ידיעתי, את המייקאפ ניתן להשיג ב-8 גוונים שונים.

המחיר: בימים כתיקונם המייקאפ נמכר תמורת 165 ₪ (תכולה: 30 מ"ל). לרגל ההשקה, מחירו עומד על 69.90 ₪ !!!

בשורה התחתונה: אכן, גאווה ישראלית!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails