יום ראשון, 11 במרץ 2012

אוהבים את AHAVA בעולם

זה לא סוד שמוצרי חברת "AHAVA מעבדות ים המלח" חביבים מאד על הצרכנים ברחבי העולם, אבל הפעם החברה גם מציגה לנו "קבלות" על כך:

בבריטניה גרפו בימים אלו שניים ממוצרי החברה את הפרסים הראשונים בתחרות מוצרי טיפוח טבעיים: קרם העיניים העדין (Gentle Eye Cream) וקרם הלחות וההגנה המינרלי (Mineral Suncare Moisturiser SPF30), שהוגדרו על ידי מארגני התחרות כמומלצים ביותר בתחומם.

Gentle Eye Cream - Highly Commended 2012 תמונה חדשה

הנימוקים שהעלו שופטי התחרות לבחירה במוצרים הללו כללו, בין השאר, את המהלכים האחרונים של החברה אשר הובילו ליצירת האיזון היעיל והנכון בין מדע וטבע, איזון שהוביל לרקיחתם של מוצרים איכותיים המבוססים על מחקר, באופן ידידותי לסביבה תוך שימוש בחומרים טבעיים.

בדרום אפריקה בחר מגזין FAIRLADY, בגיליון ינואר 2012, בקרם "מיקרו פילינג לרחצה- שושנת מים גווארנה" של AHAVA, כמוצר הגוף הטוב ביותר לשנת 2011.

מינרל בוטניק מיקרו פילינג גווארנה

פשוט, גאווה ישראלית!

אגב, אם כבר אנחנו מדברים על פרסים ו"אהבה", אז כדאי גם להזכיר שסדרת הדרמו-קוסמטיקה "קלינרל", שנוצרה בשיתוף פעולה של חברת AHAVA וחברת "טבע", קיבלה את אות מוצר השנה בטקס חגיגי שנערך בתחילת החודש. כזכור, מדובר בסדרה המיועדת לטיפול במחלות עור שונות, המבוססת על מינון מוקפד של תמציות המינרליים והבוץ היחודיים מאזור ים המלח.

סדרת קלינרל


תגובה 1:

  1. יש לאהבה מוצרים מעולים, אני מאוד אוהבת את המותג הזה.

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails