יום שני, 25 בנובמבר 2013

Dior DreamSkin

דיור משיקה מוצר טיפוח חדש הנושא את השם הכה מבטיח DreamSkin ("עור חלומי").


DreamSkin הינו מוצר חדשני לטיפול בעור הפנים, השייך לסדרת הדגל של המותג Capture Totale ומתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים. ייעודו העיקרי הינו לאחד את גוון העור ולשפר את מרקמו.

המוצר מבוסס על נוסחה מתקדמת העובדת בשני מישורים: האחד כולל רכיבים אופטיים המיועדים לספק אפקט ייפוי מיידי, והשני כולל רכיבים ביולוגיים המבטיחים עמידות ויעילות מתמשכת לטווח ארוך. בין הרכיבים ניתן למצוא תמציות לונגוזה ואופיליה שנקטפו מגני "דיור" במדגסקר ובוריקנה פאסו. לתמצית הלונגוזה (longoza) פעילות אנטי-אייג'ינג חזקה מאד, המסוגלת להפחית מראה קמטוטים ולשחזר את המוצקות והזוהר הטבעי של העור, בעוד שתמצית האופיליה (opilia) מספקת אפקט הבהרה ואיזון של גוון העור, כולל הפחתת כתמים כהים ואדמומיות וכיווץ נקבוביות.


לטענת החברה, ה- DreamSkin יהיה המוצר הראשון בעולם שבאמת יוצר עור מושלם. לדבריהם, מדובר במוצר המספק אפקט מיידי כבר מהשימוש הראשון. הוא ללא גוון, יוצר גימור חלק ומאט וניתן להשתמש בו לבדו או כחלק משגרת הטיפוח הרגילה.

Dreamskin של Dior יעלה על המדפים בעולם במהלך ינואר 2014 (מלבד בסין – שם זה יקרה רק ב-2015). אגב, אווה הרציגובה נבחרה להיות הפנים של המוצר בקמפיין שיעלה המותג למוצר החדש.תגובה 1:

  1. אני מחכה לו מאז שמעתי עליו בהשקה הקודמת, הוא אמור להיות קסם אמיתי, השאלה היא מה יהיה המחיר.

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails