יום שלישי, 24 ביוני 2014

Estée Lauder Enlighten Even Effect Skintone Corrector EE Cream

אסתי לאודר עומדת להשיק בקרוב מוצר טיפוח חדשני ומאד מעניין. אחרי שכבר שמענו וניסינו את כל ה-BB, CC ו-DD קרמים למיניהם, הדבר הבא בתור הוא ה-EE קרם שיציע המותג ואמור להעניק אפקט אחיד (Even Effect) לעור בכל שימוש בו.המוצר, או כמו כפי שהוא מכונה בשמו המלא - Enlighten Even Effect Skintone Corrector EE Cream, אמור להגן על העור מפני מזיקים שונים במהלך היום. המרקם של הקרם מתואר כקרם נוזלי, עדין וסופר קליל, המשלב בתוכו פיגמנטים מתקני גוון התורמים למראה האחיד יותר של העור ותערובת חלקיקים אופטיים הגורמים לו להראות זוהר יותר. בנוסף, ולא פחות חשוב, הקרם מכיל 30SPF להגנה מפני קרני השמש המזיקות. הכיסוי שהוא מספק הינו שקוף למחצה והוא יהיה זמין בשלושה גוונים שונים.

ה-EE קרם אמור לעלות על המדפים בסביבות אוקטובר 2014 והוא למעשה יצטרף לסדרת המוצרים Enlighten Skintone Correcting שהשיק המותג ממש לאחרונה, הכוללת קרם לחות וסרום ללילה. מוצרים אלו פותחו כדי למנוע היפר פיגמנטציה ויכולים לשמש יחדיו כטיפול תלת-שלבי להשגת עור אחיד ויפה יותר.


תגובה 1:

  1. DD cream and EE cream- האמת שהופתעתי! משתמשת בbb, שמעתי על cc, אבל על שני ה"אחים " החדשים לא שמעתי... מה זה בדיוק הDD cream? יש לך פוסט עליו?

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails