יום שלישי, 25 בנובמבר 2014

Avene D-Pigment

מותג הדרמו-קוסמטיקה Avene משיק בימים אלו את Avene D-Pigment - מוצר חדש להבהרת כתמי עור, בעיקר באיזורים החשופים לשמש (פנים, צוואר וידיים).Avene D-Pigment (אוון די פיגמנט) מבוסס על פורמולה ייחודית, המשלבת שלושה מרכיבים פעילים משלימים וסינרגטיים, שתפקידם להפחית את מראה הכתמים הכהים בעור, להגן מפני הופעתם של כתמים חדשים ולאחד את גוון העור:

·       מלנייד (melanyde) – רכיב המאט את פעילות האנזים טירוזינאד ומפחית את ייצור המלנין והצטברותו באיזורים מסויימים בעור;

·       רטינלדהיד (Retinaldehhyd) – נגזר של ויטמין A המקלף ומסיר תאים מתים מהעור, גורם לטשטוש סימנים מעל-פני שטח העור ומחליק אותו;

·       פרה-טוקופריל (Pre-tocopheryl) – נגזר של ויטמין E המהווה נוגד חימצון רב עוצמה, שביכולתו להפחית את ההשפעות של חומרים ממריצים חיצונים (למשל: קרני השמש ורדיקלים חופשיים) הגורמים להופעתם של כתמים כהים בעור.

כמו כל שאר מוצרי Avene, גם מוצר זה מכיל את המים הטרמליים הידועים של המותג, שתפקידם להרגיע ולרכך את העור. כמובן, שהוא אינו מכיל פרבנים או חומרי בישום שונים.


Avene D-Pigment מוצע בשני מרקמים שונים: האחד – מרקם עשיר וקטיפתי המיועד לבעלי עור יבש עד יבש מאד, והשני – מרקם עדין המשווה לעור מראה מאט ומיועד לבעלי עור רגיל עד מעורב.

להשיג ברשתות הפארם השונות ובבתי מרקחת פרטיים (מחיר: 300 ₪, תכולה: 30 מ"ל).


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails