יום שבת, 13 בדצמבר 2014

Estée Lauder x André Courrèges Collection

אסתי לאודר ובית האופנה הצרפתי  André Courrèges(אנדרה קוּרֵז') משתפים פעולה יחדיו בהשקתו של ליין איפור מיוחד מאד במהדורה מוגבלת.ענק היופי איחד כוחות עם מותג האופנה הצרפתי ליצירת ליין איפור ייחודי הכולל 13 פריטים בסה"כ. הליין צפוי לעלות על המדפים ברחבי העולם במהלך מרץ 2015 וניתן יהיה להשיגו בכ-900 נקודות מכירה המתמחות במוצרי יוקרה, כמו Colette (קולט) בפריז ו- Selfridges (סלפרידג') בלונדון ואחרים.

בשנת 2011 עבר בית האופנה הצרפתי לבעלותם של ז'אק בנג'ר ופרדריק טורלטנג. המעצב אנדרה קורז' (בתמונה למעלה) ידוע בזכות העיצובים העתידניים הנועזים שלו וז'אק ופרדריק בזכות העבודה הקשה שלהם בניסיון לשלב גם מוצרי יופי תחת מותג הבית שלהם. הופעת הבכורה שלהם בתחום היופי כללה השקה של שלושה בשמים: Empreinte, Eau de Courrèges ו- Blanc. כעת, כאמור, יירשם ברזומה של המותג גם השקת ליין איפור.

במותג אסתי לאודר מרוצים מאד משיתוף הפעולה החדש. בראיון ל-WWD, אמרה ג'יין הרצמרק הודיס, הנשיאה העולמית של אסתי לאודר, כי "הפילוסופיה של קורז' מביאה עמה תחושה של הפתעה, הנאה ואופטימיות לעולם היופי." היא אף ציינה שם את הקשר ההדוק בין מייסדי שני המותגים: "היא (הגב' אסתי לאודר) היתה יצרנית יופי חדשנית, שהמנטרה שלה 'כל אשה יכולה להיות יפה' הקדימה את זמנה; הוא (המעצב אנדרה קורז') כח אופנתי שהעיצובים האוונגרדיים שלו שברו את כל כללי הסגנון על-ידי הזרקת משב רוח של שובבנות, תנועה ושיוויון לכל אחד מאוספי ההוט-קוטור שלו."

ג'יין הרצמרק הודיס

שרה קריל, ממחלקת שיתופי-פעולה עולמיים ופיתוח מוצרים באסתי לאודר, מתארת את המוצרים בליין האיפור המשותף עם קורז' כ"מפתיעים בקלילותם, במסירה החושית שלהם, בשקיפותם, ברפלקטיביות שלהם ובצבעוניות שלהם... הם הזמנה להשתעשע עם צבע, טקסטורה ואפקטים מיוחדים."


הליין יכלול מיגוון של מוצרים במהדורה מוגבלת ובהשראה עתידנית. כל המוצרים מגיעים באריזות לבנות עם אלמנטים כסופים ושקופים. בין השאר, יכלול האוסף: שפתון, ליפגלוס, ריסים מלאכותיים בסגנון שנות ה-60, צלליות, עפרון עיניים, היילייטר קרמי, פודרה מאירה, אייליינר לבן, מסקרה לשיער ומברשת קבוקי.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails