יום חמישי, 11 בדצמבר 2014

MAC x Toledo Collection (אביב 2015)

שיתוף פעולה נוסף של מותג האיפור MAC שהולך לקרות בתחילת 2015 הינו עם הצמד הכי רומנטי של עולם האופנה – איזבל ורובן טולדו, זוג נשוי הידוע בזכות עיצובי האופנה והאיורים שלהם עטורי הפרסים והדמיון העשיר.הקולקציה שעיצבו השניים עבור MAC תעלה על המדפים בפברואר הקרוב ותכלול לא פחות מ-45 פריטים, ביניהם 6 שפתונים אדומים עם ליפגלוסים תואמים. כידוע, איזבל חובבת מאד שפתונים אדומים והיא נוהגת להשתמש בהם מאז שהיא זוכרת את עצמה. היא גם אוהבת לערבב שפתונים אדומים בעלי מרקמים שונים, למשל שפתון אדום מאט בשפה התחתונה ושפתון אדום מבריק בשפה העליונה. לדבריה, זה בדיוק כמו שהיא ובעלה מצרפים בדים שונים האחד לשני בעיצובים שלהם.

עוד ניתן למצוא בקולקציה שעיצבו השניים עבור MAC פלטת גוונים רכים לעיניים הכוללת לילך, חומים ניטראליים, כחולים לצד גוונים בולטים כמו ירוק ליים (תזכורת לשלב ה"גל החדש" בחייה של איזבל ולאחריו ימיה העליזים תחת כדור הדיסקו במועדון המפורסם "סטודיו 54"). כל המוצרים בקולקציה יגיעו באריזות בגווני שחור-לבן-אדום, שעוצבו במיוחד על-ידי רובן. את אריזות הצלליות והלקים הוא עיצב בהשראת המוזה הוותיקה שלו – רעייתו איזבל והשפתיים האדומות שלה (אגב, השניים הכירו והתאהבו כבר בגיל 13...).

איור של רובן טולדו מתוך הקולקציה שישיקו ב-MAC

הקולקציה אמורה לעלות על המדפים בעולם ב-5 בפברואר 2015.

לפי שעה, טרם פורסמו פרטים נוספים אודות הפרטים שיכללו בקולקציה ותיאור הגוונים שלהם. ברגע שזה יקרה, אדאג כמובן לעדכן אתכם בהקדם.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails