יום חמישי, 11 בדצמבר 2014

Givenchy Phenomen'Eyes Mascara & Prisme Quator Palettes (אביב 2015)

לצד קולקציית האביב לשנת 2015, ישיק בית ג'יבנשי גם גרסה מחודשת של המסקרה הקיפודית המפורסמת שלו וכן סדרה חדשה של רביעיות צלליות בליין ה"פריזמה".המסקרה Phenomen'Eyes של ג'יבנשי נחשבת לאחד המוצרים החדשניים והמהפכניים ביותר של המותג. המסקרה בעלת הראש הכדורי (או הקיפודי) תוכננה במיוחד כדי להגיע לכל ריס וריס, החל מהשורש שלו. בזכות הצורה המיוחדת של האפליקטור שלה, מתאימה המסקרה בקלות לכל צורות העיניים.

בחודש פברואר 2015 ישיק המותג מהדורה מחודשת של המסקרה באופן בלעדי לרשת "ספורה", עם אותה מברשת פטנט ייחודית אבל עם פורמולה משופרת מעט. הפורמולה המחודשת כוללת רכיבים מזינים ומטפחים לריסים ביניהם שילוב של ארבע שעוות שונות ופולימרים סופר גמישים המבטיחים יישום חלק עם תוצאות טבעיות למראה.


מלבד הפורמולה המשודרגת גם האריזה של המסקרה זכתה לעיצוב מחדש – יותר אלגנטי, מלוטש ומאופק והיא מגיעה בשתי גרסאות שונות: אריזה שחורה מבריקה למסקרה בגרסה הקלאסית ואריזה לבנה מבריקה לגרסה העמידה במים. אגב, המסקרה בגרסה הקלאסית מוצעת בגוונים שחור עמוק וחום עמוק, ובגרסה העמידה בגוונים שחור אקסטרים וכחול אקסטרים.

כאמור, מלבד המסקרה ישיק המותג גם סדרה חדשה של שמונה רביעיות צלליות בליין ה- Le Prisme Yeux Quatuor Palettes, המגיעות באריזות בעיצוב מחודש ומקסים.


כל אחת מהרביעיות החדשות מגיעה באריזה שחורה מבריקה המעוטרת בלוגו הכסוף של המותג וכוללות מראה מובנית. הצלליות בכל אריזה מגיעות בגוונים הרמוניים להפליא, עם פורמולה המכילה אבקות עדינות במיוחד המספקות צבע עשיר ועמידות לשעות ארוכות. הצלליות בכל רביעייה מגיעות בשני גימורים שונים: סאטן או שימר.הרביעיות החדשות בסדרה הן:
·        Caresse
·        Ecume
·        Inattendue
·        Impertinence
·        Frisson
·        Confidence
·        Tentation
·        Braise

המסקרה המחודשת ורביעיות הצלליות החדשות על המדפים החל מפברואר 2015.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails