יום רביעי, 3 בדצמבר 2014

L'Oreal Paris Skin Perfection

לוריאל פריז השיקה לאחרונה את Skin Perfection - סדרת טיפוח חדשה ארוזה ב"עטיפה" ורדרדה מקסימה, שאמורה לפאר כל שידת איפור ראויה של אשה בטווח הגילאים 25-35, ובמיוחד כזו שיודעת ש"היא שווה את זה"!



כפי ששמה מעיד עליה, סדרת Skin Perfection ("סקין פרפקשיין") מיועדת למעשה להעניק מראה עור מושלם, זאת אומרת עור חלק, זוהר ובעל גוון אחיד, כזה שלא יגלה על פניו (תרתי משמע) סימני לחץ ו/או סימני עייפות הנובעים מהדאגות היומיומיות, חוסר בשעות שינה ואורח חיים לא מאוזן בעליל. בקיצור, כל מה שנשים בקבוצת הגילאים 25-35 יכולות בקלות להזדהות איתם.

אמנם שימוש יומיומי במקדם הגנה טוב בשילוב קרם לחות עשיר יכולים לעכב הופעתם של קווים וקמטוטים בעור, אבל עור בעל נקבוביות פתוחות, המאפיין נשים בטווח הגילאים הנ"ל, יכול להוביל למרקם עור מחוספס, כהויות ומראה כללי עמום בעל גוון בלתי אחיד. על כל אלו אמורה להתגבר סדרת "סקין פרפקשיין" של לוריאל, וזאת באמצעות שלושה מוצרים: סרום מתקן (*160 ₪, 30 מ"ל), קרם לחות (*160 ₪, 50 מ"ל) וקרם עיניים (*140 ₪, 15 מ"ל).


פורמולת המוצרים שמציעה הסדרה כוללת את רכיב ה- LR2412 – אותו רכיב המצוי בסרום המהולל Visionnaire של מותג הטיפוח היוקרתי Lancome המשווק תחת אותו קוצרן במחיר הרבה יותר יקר (אם כי יש לציין, שהריכוז שלו שם הרבה יותר גבוה). רכיב פעיל נוסף המצוי בפורמולה הינו Perline-P המיועד לטפל בנקבוביות, בגוון ובמרקם העור.

רכיבים אלו ואחרים נוספים המצויים בפורמולה מיועדים למעשה לסייע בתיקון "אבני הבניין" של העור, הידועים יותר בשם קולגן. הרעיון הוא, שעל-ידי עידוד הגברת היצור העצמי של הקולגן בעור, העור הופך להיות תפוח ומלא יותר מבפנים, באופן שגורם לו להראות מתוח יותר מבחוץ. כתוצאה מכך, מראה הנקבוביות הפעורות פוחת משמעותית והאור משתקף על-פני העור בצורה יעילה יותר, מה שמקנה לו את המראה הזוהר והבריא.

לדברי החברה, שימוש במוצרי הסדרה יעניק תוצאות מיידיות באופן בו העור ייעשה רך ונעים למגע. בשימוש לטווח ארוך יותר, העור יהפוך חלק וזוהר יותר, הגוון שלו יהפוך לאחיד וכהויות ונפיחויות באיזור העיניים יופחתו באופן ניכר.

את מוצרי סדרת סקין פרפקשן של לוריאל פריז ניתן להשיג ברשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן, בפרפומריות נבחרות ואונליין באתר 'בלה'.


*מחיר מומלץ לצרכן (לפני מבצעים והנחות)


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails