יום שלישי, 12 במאי 2015

Clarins Mission Perfection Serum

מותג היופי הצרפתי קלרינס ישיק לקראת סוף החודש את Mission Perfection Serum – סרום חדש, שמיועד בעיקר לטפל בתיקון פגמים וכתמים כהים בעור. בניגוד לסרום דומים אחרים הקיימים בשוק, הסרום החדשני של קלרינס עושה את פעולת התיקון מבלי לשנות את גוון העור הטבעי.מעבדות קלרינס הצליחו לחשוף את הגורמים לפיגמנטציה בעור – ה"אקסוזומים" (exosomes- תאים המעבירים אותות מהקרטינוציטים למלנוציטים). במקרה של פעולה אגרסיבית של קרני השמש על העור או זיהומים שונים, שולחים הקרטינוציטים באמצעות האקסוזומים אותות מלנטוציים, הגורמים לייצור עודף של מלנין וכתוצאה מכך נוצרים כתמי הגיל.


הסרום החדש של קלרינס מיועד להילחם בתופעה הנ"ל ולמנוע את היווצרותם של כתמי פיגמנטציה, לטשטש סימני אקנה, עמימות ואדמומיות ולאזן את גוון העור למראה אחיד.

המרכיב העיקרי עליו מבוססת פורמולת הסרום הינו תמצית ארסולה ("דובדבן ברבדוס"), הדואגת לחסום אותות מזיקים, הגורמים להופעת פיגמנטציה. כמו כן, מולקולת הקסילרסורסינול (hexylresorcinol) דואגת לטשטש כתמים בעור ולמנוע היווצרותם בעתיד; תמצית גינקו מגרה את פעילות זרימת הדם ומשחזרת את הזוהר הפנימי שלו; וחומצת פירות עדינים גורמת לקילוף עדין של תאים מתים, מחליקה את פני השטח של העור ומגבירה את השתקפות קרני האור עליו. בנוסף, מכילה הפורמולה פיגמנטים מתקני גוון שמעניקים לעור גוון אחיד ומאוזן באופן מיידי.


Mission Perfection Serum של קלרינס יעלה על המדפים ברחבי העולם לקראת סוף מאי 2015. אלינו הוא אמור להגיע רק בעוד כחצי שנה - בסביבות נובמבר 2015.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails