יום שבת, 30 במאי 2015

Guerlain Meteorites Oxygen Care Moisturizer & Radiance Booster

גרלן משיקה בימים אלו (בחו"ל) מוצר טיפוח חדש, המבוסס על פודרת כדוריות ה- météorites  - המוצר הנמכר ביותר שלהם. בדומה למטאוריטים המקוריים, אשר אמורים להפוך קרני אור בלתי נראות לעין לזוהר טהור על העור, גם המוצר החדש - Météorites Oxygen Care Moisturizer and Radiance Booster, מבטיח להביא שפע של לחות וזוהר בריא.הקרם-ג'ל הקליל מגיע בבקבוק זכוכית חלבי עם משאבה. המרקם החלק שלו, שניתן להשוותו לנשימת חמצן, מבטיח יישום ללא רבב, ואילו העושר של פיגמנטי "אבק כוכבים" מאיר באופן מיידי את העור. כיום, כל מוצרי המטאוריטים של גרלן מיוצרים בטכנולוגיית "אבק כוכבים", שהינו פולימר יוצר-אור, הרשום כפטנט של המותג. עם זאת, המוצר החדש בסדרה שונה במקצת, היות והמרקם הלבן-קריסטלי שלו משתנה והופך להיות ורוד פנינתי במגע עם העור. פורמולת המוצר משלבת חלקיקים מיקרוניים של חרוזים אדומים, זהובים, כחולים וירוקים כדי לטשטש אדמומיות, להוסיף רעננות, להבהיר את הפנים ולהאיר אותם עם זוהר מתקן. בנוסף, משלבת הפורמולה קומפלקס "Light O2" המסייע לעודד את קולטני האור הטבעי של העור ולטשטש פגמים למראה עור זוהר עוד יותר.


קומפלס ה- "Light O2" זכה, מן הסתם, לכינויו על שם הנוסחה המולקולרית של החמצן. הוא כולל תמצית צמח כובע הנזיר שמגביר את רמות הציטוגלובין – החלבון האחראי לנשימה התאית. בתוך 48 שעות בלבד, מסוגל הקומפלקס להגביר את סינתזת הציטוגלובין ב-56% ולסייע לתאי העור לנשום ולהיות מלאי חיות; תמצית עצבונית החורש, שנמצאת אף היא בקומפלקס זה, מגבירה את זרימת הדם ומייעלת את הקצאת החמצן ברקמת העור. כתוצאה מכך, העור "מתעורר לתחייה" והזוהר הוורדרד הטבעי שלו משוחזר. בנוסף, כוללת הפורמולה גליקולי לחות ותערובת של פולימרים וכדוריות סיליקה. כמו בכל מוצרי המטאוריטים האחרים גם למוצר החדש יש את אותו הניחוח הניצחי של הסיגליות שנוצר ב-1987.

לדברי החברה, Guerlain Météorites Oxygen Care Moisturizer And Radiance Booster יכול לשמש כפריימר לעידון טקסטורת העור ולהכנתו לקראת האיפור שיונח מעליו. כמו כן, בעלות עור רגיל-שמן ומעורב יכולות להשתמש בו גם כקרם לחות.

כאמור, Guerlain Météorites Oxygen Care Moisturizer And Radiance Booster הושק ממש בימים אלו במקומות שונים בעולם והוא מוצע בגודל של 30 מ"ל תמורת 75$. טרם ידוע לי מתי (ואם בכלל) הוא יושק בישראל.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails