יום שישי, 30 בדצמבר 2016

CLARINS Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert

קצת לפני שהקיץ יגיע, ישיקו "קלרינס" את Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert – טיפול אנטי-צלוליט חדש, המהווה פתרון חדשני למראה עור חלק ומוצק יותר. ה- Body Fit של "קלרינס" נוצר בעקבות התגלית האחרונה של מעבדות המחקר של החברה, לפיה שלושה סוגים שונים של תאים אחראים להיווצרות רקמת שומן עודפת וצלוליט. המוצר החדש מכוון לטפל בשלושת סוגי תאי השומן הללו, באופן שישפר את תפקודם וימנע ויצמצם היווצרות צלוליט, יהדק את העור ויגרום לו להראות חלק ואחיד יותר.הצלוליט נגרם על-ידי שומן תת-עורי – סוג של שומן הלכוד מתחת לעור. המראה הלא סדיר של העור המושפע מהצלוליט נוצר, למעשה, על-ידי רקמות חיבור המקשרות את העור לשריר, כשתאי שומן לכודים באמצע.

ב-2013, המחקר של "קלרינס" הבהיר, כי העור מורכב ממספר רקמות, ביניהן רקמת שומן העשויה מתאי שומן. כאשר קיבולת אחסון השומן בתאי השומן הללו גבוהה מדיי, מספר התאים הללו עולים במספרם ובגודלם עקב עודף השומנים. התוצאה היא עיוות נראה לעין על-פני שטח העור, מה שמכונה "צלוליט" (או "עור תפוז").


המחקרים הקודמים של "קלרינס" חשפו, כי תפקיד תאי האב הללו הינו חיוני בחידוש רקמת שומן והם אחראים על הרחבת רקמה זו והיווצרות הצלוליט. כעת, הממצאים החדשים מגלים שתפקידם הוא גם לשרוף שומן בתאי שומן ללא הרף, על-מנת להבטיח אספקה מספקת של אנרגיה לגוף. כאשר כמות האנרגיה המשתחררת מן השומן הינה מאוזנת ביחס לצריכת האנרגיה של הגוף, לתאי השומן לא יוותר מה לאחסן או לצבור מאחר והשומן משתחרר והופך לאנרגיה בה משתמש הגוף כדי לשמור על חילוף החומרים שלו. במקרים בהם האנרגיה שנוצרת עולה על הצריכה, כמות השומן המאוחסנת בתאי השומן עולה וסיבי הקולגן או הצלוליט שברקמת השומן מתחילים להיווצר.


טיפולים מסורתיים ספציפיים לצלוליט, המתמקדים בתאי איחסון השומן יכולים לעזור למזער את מראה הגומות בעור, אבל הם לא יכולים לעשות כלום בנוגע לשומן הלכוד מתחת. מאידך, ה- Body Fit של "קלרינס" מתמקד, כאמור, בשלושה סוגים שונים של תאי-שומן: תאי איחסון שומן, תאי שריפת שומן ותאים האחראים על הרכבת סיבי הקולגן בתוך רקמת השומן. המוצר החדש נועד להגדיל את יכולת האיחסון של השומן בתאים, להגביר את תהליך שריפת השומן ולהשפיע על ייצור סיבי הקולגן. הפורמולה שלו מכילה קפאין, המהדק ומספק נוגדי חימצון לעור במריחה עליו, ותמצית עלי חבוש – מרכיב בוטני ידוע המאחד את מרקם העור וגורם לו להראות חלק יותר.

אגב, לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ כמובן לשמור על אספקת לחות סדירה לעור, שתיית כמות מים מספקת, אכילת אוכל בריא ועיסוק בפעילות גופנית קבועה.Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert של "קלרינס" יעלה על המדפים ברחבי העולם החל ממרץ 2017 והוא יוצע בבקבוק בגודל של 200 מ"ל.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails