יום שני, 12 בדצמבר 2016

L’Oreal Paris Infallible Sculpt Collection

מותג האיפור "לוריאל פריז" משיק את Infallible Sculpt – סדרת קונטור חדשה, הכוללת פלטת קונטור רטוב לפיסול וחיטוב הפנים וסומק קונטור להשלמת המראה. עכשיו אפשר להיות מוכנים לסלפי מושלם בכל מצב!טרנד פיסול הפנים, שהפך להיות פופולרי בשנים האחרונות, מבוסס כולו על משחק של הצללות והארות באמצעות גוונים כהים ובהירים, באופן שיגרום לפנים שלנו להראות מחוטבים יותר. החדשות הטובות הן שביצוע קונטור איכותי הוא כבר מזמן לא נחלתם הבלעדית של מאפרים מקצועיים. סדרת הקונטור החדשה של "לוריאל פריז" מאפשרת כעת לכל אחת ליישם בקלות את תורת הפיסול הנ"ל בתוך שגרת האיפור היומיומית שלה, באמצעות שני מוצרים חדשים:


Infaillible Sculpt Palette – פלטת קונטור, הכוללת שני גוונים בתוכה: כהה להצללות ובהיר להארות. שני הגוונים הינם בעלי מרקם קרמי וגימור פודרתי, מה שמאפשר למזג אותם בקלות ובטבעיות על העור ומעניק להם עמידות של עד 24 שעות.


את הקונטור מבצעים לאחר מריחת שכבת מייקאפ אחידה. את הגוון הבהיר יש להניח במקומות בולטים בפנים: על עצמות הלחיים, מרכז המצח והסנטר, בעוד שהגוון הכהה בפלטה משמש לעצב, להצר ולפסל את האזורים בהם יוטל צל: שקעי הלחיים, צידי האף ומסגרת הפנים. לאחר מכן, יש למזג ולטשטש ביסודיות את שני הגוונים באמצעות ספוגית, מברשת או אצבעות הידיים, כך שיתקבל מראה מעוצב טבעי.

הפלטה מוצעת בשלושה שילובי גוונים שונים, המתאימים לגווני העור הישראליים:

Infaillible Sculpt Blush – פלטת סומק, המורכבת משלושה גוונים שונים: בהיר, בינוני וכהה. ניתן להשתמש בגוון אחד למראה טבעי או לשלב שניים או שלושה גוונים יחדיו למראה מתוחכם יותר. את הסומק מניחים על תפוחי הלחיים ולאורך עצמות הלחי, באופן שיתמזג בטבעיות עם ההצללות והארות שבוצעו קודם לכן. פלטת הסומק מוצעת בשני שילובי גוונים: בז' ניוד כתמתם וורוד קורלי.


את שני המוצרים החדשים בסדרת Infallible Sculpt של "לוריאל פריז" ניתן להשיג בכל סניפי רשת הסופר פארם והם מוצעים כעת במחירי השקה מיוחדים (עד סוף דצמבר 2016): פלטת הקונטור ב- 80 ₪ וסומק הקונטור ב-50 ₪ בלבד. בנוסף, בקניית 2 מוצרים מסדרת "Infalliblr", מקבלים מברשת מייקאפ מקצועית במתנה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails