יום שישי, 30 בדצמבר 2016

SACARA Pink Collection Winter 2017

מותג האיפור Sacara משיק את Pink Collection – אוסף איפור, המבוסס על טהרת הצבע הוורוד, על כל מנעד גווניו, ומאפשר יצירת מראות שונים: טבעי ורך, רומנטי או אפילו דרמטי.האוסף, שפותח בשיתוף עם מאפרת הבית של המותג, מישל אדרי, מתכתב עם הטרנד שכיכב לאחרונה על מסלולי האופנה והשטיח האדום. לדברי אדרי, "ורוד הוא גוון נהדר ומחמיא ועדיין נשים רבות חוששות להתאפר איתו All over. אז איך עושים את זה נכון? מאפרים את השפתיים בוורוד דומיננטי ואת העיניים בורוד עדין יותר, הבהיר ממנו בטון או שניים - ולהיפך".האוסף ה"ורוד" של Sacara כולל 14 מוצרים שונים, המיועדים לאיפור העיניים, השפתיים והפנים:

שפתונים (מחיר: 15 ₪, תכולה: 3.3. גרם) - בעלי מרקם קטיפתי וקליל, עשירים ברכיבי לחות ומקלים על היובש האופייני בעונה הקרה של השנה. השפתונים מוצעים בששה גוונים שונים:

·       01 ורוד בהיר (בייבי)
·       02 ורוד פוקסיה עשיר
·       03 ורוד עתיק
·       04 בגוון ורוד כהה
·       05 ורוד סגלגל
·       06 ורוד פוקסיה בהיר

עפרונות שפתיים (מחיר: 7 ₪, תכולה: 1.7 גרם) - עפרונות גדולים במיוחד, המשמשים לתיחום, עיצוב ולמילוי השפתיים. מוצעים בשלושה גוונים שונים:

·       01 ורדרד עדין
·       02 ורוד עתיק
·       03 אדום שרי

סמקים (מחיר: 10 ₪, תכולה 4.5 גרם) – בעלי מרקם משי ופיגמנט עשיר במיוחד. מוצעים בשני גוונים:

·       01 ורדרד פיץ'
·       02 ורוד עמוק

צלליות (מחיר: 6 ₪, תכולה: 4.5 גרם) – בעלות מרקם עדין במיוחד. מוצעות בשני גוונים:

·       01 ורוד בהיר
·       02 ורוד פוקסיה

מסקרה (מחיר: 18 ₪, תכולה: 10 גרם) – מעניקה תוספת נפח לריסים עם מראה של "ריסי בובה". המסקרה מצויידת במברשת סיליקון ייחודית, המפרידה את הריסים בקלות ומשווה לעיניים מראה פתוח במיוחד.


את מוצרי קולקציית PINK ניתן להשיג ברשת חנויות SACARA ברחבי הארץ.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails