יום ראשון, 1 בינואר 2017

NATURAL FORMULA Dry Shampoo Line

מותג מוצרי השיער הישראלי "נטורל פורמולה" משיקים לראשונה ליין חדש של שמפו יבש בהתאמה לסוגי שיער שונים.אם אתן מסוג הנשים שעסוקות מאד ומנהלות לוח זמנים צפוף, כזה שלא מאפשר לכן לחפוף ולייבש את השיער בכל יום – אחרי הכל, לפעמים מדובר בתהליך ארוך ומפרך, שכולל המתנה, ייבוש ועיצוב – כך שהשמפו היבש (ללא שימוש במים) הוא בדיוק המוצר שישנה את כללי המשחק עבורכן.

השמפו היבש, שמגיע בדרך כלל בצורת תרסיס, הוא לא רק סופח את השומן, אלא גם מנקה את השיער ומותיר אותו רענן עם ניחוח נעים. השמפו היבש בסדרה המקצועית החדשה של "נטורל פורמולה" מעניק לכל אשה שיער נקי ורענן ברגע וזאת בהתאמה מושלמת לסוג השיער שלה: רגיל (שמפו יבש מועשר בתמציות צמחים), דק ודליל (שמפו יבש מועשר בתמציות חוחובה וקומפלקס רכיבים המעניקים נפח), צבוע/יבש (שמפו יבש מועשר בתמצית שמן ארגן) או כזה שעבר החלקה (שמפו יבש מועשר בקרטין). בנוסף, פורמולת השמפו אינה מכילה טאלק, פארבאנים, מלחים או SLS, כך שמבנה השערה נשאר שלם והשיער שומר על רכותו.


השימוש בשמפו היבש הינו קל, פשוט ומהיר: מנערים את המיכל, מרססים את החומר על כל הקרקפת (כולל בעורף ובצדדים), מעסים היטב את השיער ומעצבים כרצונכם. מעצב השיער הראשי של המותג, עומר אסף, מסביר זאת היטב בסרטון הבא:השמפו היבש של "נטורל פורמולה" מוצע באריזת תרסיס בגודל של 200 מ"ל (מחיר: 29.90 ₪) וניתן להשיגו ברשתות הפארם והשופרסל.


2 comments:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails