יום ראשון, 29 בינואר 2017

המאפר טום פישו מונה למנהל היופי העולמי של "איב סאן לורן ביוטי"

מותג היופי היוקרתי YSL Beauté ("איב סאן לורן ביוטי") החתים את מאפר העל טום פישו (Tom Pecheux), כמנהל היופי העולמי החדש של המותג. פישו מחליף את לויד סימונדס (Lloyd Simmonds), ששימש בתפקיד הנ"ל במשך כשש וחצי שנים.טום פישו מוכר כאחד מהאמנים המובילים מאחורי הקלעים של תצוגות האופנה הגדולות בעולם – מי שעיצב את מראות האיפור על מסלולי האופנה של שאנל, בלמיין, לנווין, פראדה, ג'יבנשי, אמיליו פוצ'י ואחרים. הוא גם עומד מאחורי כמה מהקמפיינים הגדולים ביותר של מותגי יופי יוקרתיים, ביניהם "אסתי לאודר" ו"שיסיידו" – שבשניהם אף שימש כמנהל קריאטיבי.


במסגרת תפקידו החדש באס"ל, יעזור פישו לפתח מוצרים חדשים ויעצב מראות איפור עבור מודעות הפרסום ומסלולי התצוגה של בית האופנה הצרפתי וכן יתפקד על תקן שגריר היופי של המותג. עם זאת, הוא ימשיך לעבוד גם עם מעצבים אחרים נוספים. "איב סאן לורן ואני חולקים את אותה התשוקה," אומר פישו. "אנחנו רוצים ואוהבים להביא צבע, בטחון ושובבות לנשים. ואנחנו נעשה את זה!"

"באיב סאן לורן אנחנו לא רק מוכרים איפור, אנחנו מוכרים גם יחס – והיחס הזה מגולם בצבעים, בטקסטורות ובחומרים. אני מעריץ את זה באיפור. זה מה שאני באמת אוהב לעשות, להביא את היוקרתיות והיצירתיות, אבל עם רמה של פשטות," מסביר פישו. "אני פשוט לא מבין איך מישהו יכול לא ליהנות על-ידי הפיכת מישהו ליפה." 


גם במותג מבסוטים מהמינוי החדש: "אנו שמחים לקדם בברכה את טום פישו כמנהל היופי העולמי החדש," אומר סטפאן בזי (Stephan Bezy), מנכ"ל אס"ל ביוטי. "אנחנו גאים לשתף פעולה עם מוח כזה כישרוני ויצירתי... טום הוא בהחלט אחד מהמאפרים המוכשרים המפורסמים ביותר בעולם כיום, עם נתיב קריירה מזהיר. הוא מישהו שעקבנו אחריו במשך שנים רבות וההזדמנות הגיעה, אז רצינו לוודא שזה אכן יקרה."אגב, המינוי של פישו מגיע פחות משנה לאחר שהמעצב אנתוני וקרלו (Anthony Vaccarello) החליף את הדי סלימאן (Hedi Slimane) בתפקיד המנהל הקריאטיבי של אס"ל. נראה, כי המותג היוקרתי הצרפתי פותח פרק חדש, ומסקרן יהיה לראות מה תהיה תרומתו של פישו לכך (מלבד עיניים מעושנות – מראה שחביב עליו כל כך...)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails