יום שלישי, 8 בפברואר 2011

Maybelline משיקה שפתונים עמידים ל-24 שעות !!!

May_CreativeSpread_Templ.indd

בימים אלו, מייבלין ניו-יורק משיקה באירופה את "Super Stay 24 Color" - סדרת שפתונים עמידה ל-24 שעות, שעל-פי החברה "אף שפתון עמיד אחר אינו עמיד יותר מהשפתונים החדשים של מייבלין"...
עוד מבטיחים בחברה, כי השפתונים בסדרה אינם דוהים, נמרחים, נוזלים או מתפוררים והכי חשוב – הם אינם מייבשים את השפתיים וגם עמידים במים.

lippe_teaer1 

כמו בשפתונים העמידים האחרים של המותג, גם השפתון החדש מגיע בטיובה דו-צדדית: בצד אחד – הגוון, בצד השני – באלם, המספק לשפתיים לחות ומותיר אותן רכות ומבריקות.

superstay-24hr-color_pack-shot-crop_103720

אוראה לייט, חוזת טרנדים ומפתחת מוצרים במייבלין (שגם ביקרה אותנו לפני מספר חודשים) מספרת, כי "בסדרה קיימים 30 גוונים שפותחו בהתאמה לצרכיהן והעדפותיהן של הנשים ברחבי העולם... יחד עם מומחי הצבע שלנו במעבדות מייבלין בחנו גוונים שונים על מספר נשים ובדקנו גם האם הן מרגישות בנוח עם השפתון למספר רב כל-כך של שעות. ערבבנו גוונים שונים והנחנו אותם על שפתי נשים שונות, עד שמצאנו את הגוונים המושלמים ביותר.
אגב, כמה מהנשים העובדות במעבדות שלנו, ששכחו להסיר את השפתון בתום יום העבודה, סיפרו שהן נשאלו על-ידי חברותיהן מהו השפתון המדהים שהן לובשות, אבל הן יכלו להשיב רק שמדובר עדיין בפרוייקט סודי ביותר... כעת אנו שמחים להשיק את השפתונים הללו".

superstay-24hr-color_pack-shot

חייבת להודות, שבתור מי שלא אוהבת לחדש את השפתון שלה מידי שעה, אני אשמח מאד לבדוק מקרוב את השפתונים הללו, כשאלו יגיעו אלינו ארצה. מה גם, שיש שם כמה גוונים מעניינים ביותר...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails