יום שלישי, 1 בפברואר 2011

אבי מלכה ל"שוורצקופף פרופשיונל" מציג: The Queen's Empire - קולקציית 2011 דרמטית ומסתורית

IMG_0155-1

אבי מלכה ל-"Schwarzkopf Professional" משיק קולקציה חזקה ודרמטית, המשליטה את נוכחותה הבלתי מעורערת – The Queen's Empire, קולקציה של מלכות, השולטות על העולם, שלכל אחת מהן אמירה משלה ורצון משלה להיות האחת והיחידה!
כל אחת מהמלכות, מסוגרת בחדרי חדרים, בתוך אימפריה רחוקה, במגדל אפל ושחור... ממרחק רב, על הר גבוה ומסתורי, בדמויות פנטום קשוחות, הן מנהלות את הצד האפל בעוצמה מאיימת שלא נאמרת במילים, עוצמה שנאמרת במבט.

אבי מלכה ל"שוורצקופף פרופשיונל", שאב את השראתו לקולקציה, מדמות הפנטום האגדית ששלטה מהמרתפים. לדבריו, "עיצוב דמויות המלכות, מעוררת את התחושה של קיום ממלכה עתיקה, ספק בדיונית ספק אמיתית". עוד מוסיף מלכה: "הטרנד השחור קם לתחייה וניתן לראותו מככב לאחרונה על מסלולי ההוט קוטור של מעצבי העל, כמו: ג'ון גליאנו, איב סאן לורן, סטלה מקרתני, בלנסיאגה ועוד. המראה השחור, עוצמתי מעצם הווייתו ומשדר מסתוריות וסקסיות קשוחה, שגורמים לנו להרהר באילו דרכים רצוי וכדאי להתקרב לאותה דמות הלובשת אותה".
בהתאם לכך, מלכה עיצב את מראות השיער של הקולקציה הדרמטית, באופן מוקפד למשעי. כל שערה, מהודקת ולא זזה ממקומה במעין סדר מופתי שאין לערער עליו. המסר שלו: "תבחרי באיזה סגנון שאת רוצה, אך את חייבת להיות מדויקת, מוקפדת, דומיננטית ואצילית".

1

הניגוד הבולט בין הלבוש השחור לשיער הבלונדיני המוקפד, יוצר אווירה מדויקת, קשוחה ומעושנת. גם הבחירה בלוקיישן אפלולי שלא טבעי למקומה ה"ראוי" של מלכה, מדגיש עוד יותר עד כמה היא מוקפדת, מסודרת ומשדרת את כוחה במלוא עוצמתה.
"בקולקציה החדשה, נראה משחק גדול בין תסרוקות שונות, משום שכיום, גם האופנה היא מאוד מגוונת ומרובה. הדבר היחידי עליו דאגתי לשמור, הוא על המראה השחור והשיער הבלונד, שאלו הם הדברים הכי חזקים כשרוצים לשדר שיער", הוא אומר. "רציתי להעביר מסר של שליטה, של נשים חזקות, של מלכות כוחניות... לכן כל התסרוקות מעוצבות בצורה מאוד גרנדיוזית".

IMG_9790-1 IMG_9909-1

כאמור, לאורך תקופות שונות בהיסטוריה ועד היום, כל אישה שרוצה לשדר את כוחה, מעבירה זאת באמצעות עיצוב שיערה. לכן לדבריו, "ניתן לראות בקולקציה, שכל התסרוקות מצהירות על סדר הקפדה. לכל אחת אופי משלה אך לכולן מכנה משותף אחד וכוחני. התסרוקות בקולקציה נעות בין תסרוקות במראה מאוד מפוסל, ממש כמו כתר על הראש, לבין תסרוקות קלאסיות נמוכות, שיושבות מאחור, ולוקחות את המראה לכדי אצילי יותר בסגנון ה"אוויטה לוק". גם בתסרוקות ה"רכות" כביכול, נוכל לראות קווים מאוד חדים, נקיים ומדויקים, של גלים מפוסלים, שמשדרים אצילות מכל כיוון".

IMG_9965-1

הדוגמנית הבינלאומית ברבורה ל- MC2 נבחרה להוביל את הקמפיין של מלכה, אשר בחר בה מבעד מועד בשל יופייה ושיערה המושלם. לתדהמת הצוות, ביום הצילומים הופיעה ברבורה עם שיער שבור, מובהר באופן לא מקצועי ואף בגוון ירקרק... בלוח זמנים צפוף במיוחד שנקבע לצורך הצילומים, אבי היה צריך להתמודד ולשקם את שיערה עם מסכות מיוחדות וטיפולים משקמים. למרות האתגר הלא פשוט, התוצאה היתה מושלמת כיוון שברבורה הפגינה מקצועיות, שהתלבשה כמו כפפה לצילומים, כמו שאומרים – התנהגה כמלכה אמיתית!

קרדיטים:
עיצוב שיער: אבי מלכה ל"שוורצקופף פרופשיונל"
צילום: אלון שפרנסקי
איפור: דודי מלכה
סטיילינג: מזל חסון
דוגמנית: ברבורה ל- MC2

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails