יום רביעי, 4 במאי 2011

KAMEDIS מציגה סדרה מוצרים לטיפול בעור יבש ומגורה

חברת 'קאמדיס' המשלבת מומחיות בצמחי מרפא וניסיון מחקרי וקליני רב, יחד עם ידע עתיק מהרפואה הסינית, מציגה את "פסו מדיס" - סדרה מדעית טיפולית המעניקה פתרון לתופעות מחלת העור הכרונית פסוריאזיס: יובש, אדמומיות, גירוי, גרד, סדקים או קילוף עור הגוף, הפנים והקרקפת.
מחלת הפסוריאזיס הינה מחלה כרונית בה תאי העור מתחלפים בקצב מוגבר. שכיחותה עומדת על 3% מהאוכלוסייה, כ- 120,000 איש בארץ, בדרגות קושי שונות, וללא קשר לגיל. הסימנים הקליניים של המחלה מתבטאים בקשקשת ואדמומיות באזורי הגוף, הנגרמת כתוצאה מקצב התחלפות מוגבר של תאי עור, המלווה במצב דלקתי.

PSO_Line

סדרת "פסו מדיס" כוללת שלושה תכשירים לטיפול משולב:
קרם גוף - מיועד להרגעת יובש, אדמומיות וגירוי בעור הגוף (מחיר: 115 ₪ ל- 100 מ"ל);
שמפו - מיועד לטיפול בעור יבש וקשקשי. מסיר קשקשים, מפחית אדמומיות וגרד בקרקפת (מחיר: 60 ₪ ל- 200 מ"ל);
קרם לחות לקרקפת - מרגיע קרקפת מגורה, מרכך עור קשקשי, אדמומי ומגרד בקרקפת (מחיר: 90 ₪ ל-125 מ"ל).

כל המוצרים מבוססים על תמציות צמחים, כאשר מיצוי נעשה בטכנולוגיה מיוחדת, היוצרת מיצויים מרוכזים מאוד בעלי פעילות ביולוגית גבוהה במיוחד. השילוב בין סגולות מיצויי הצמחים ובין השיטות הביו טכנולוגיות המתקדמות, מאפשר לחברת קאמדיס לפתח פתרונות חדשניים וטבעיים להקלה מהירה, להבראת העור ולמראה חיוני ורענן.

את המוצרים בסדרת "פסו-מדיס" ניתן להשיג בקופות החולים "מכבי" ו"מאוחדת" וכן ברשתות: "ניו-פארם", "עדן טבע מרקט", "טבע קסטל", בתי המרקחת של "שופרסל", "אניס", בתי מרקחת פרטיים, ובתי טבע נבחרים ברחבי הארץ.
לבירור נקודת מכירה: 1800-350-320; אתר החברה או דף הפייסבוק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails