יום רביעי, 12 במרץ 2014

Intense by Mercedes-Benz – בושם חדש לגברים

כמו בתעשיית הרכב, "מרצדס בנץ"- מותג הרכב הגרמני היוקרתי, עושה חיל גם בעולם הבישום. קצת יותר מחצי שנה לאחר השקתו בארץ של הבושם הראשון של המותג, מושק כאן כעת הניחוח Intense, שכפי שמעיד שמו, מהווה במידה מסויימת גרסה חזקה וכהה יותר של הניחוח המקורי.גם הפעם הסתמך המותג על האף הגאוני של הבשם אוליבייה קרספ, שרצה לשמור על זהותו של הניחוח, אבל יחד עם זאת לחשוף פן נוסף שלו, חזק יותר. אם להשתמש בתיאור המותג עצמו, התוצאה הינה גרסה משופרת יותר של הניחוח המוכר. או במילים אחרות, אם למשל הניחוח הקודם הוא הניחוח האידיאלי עבור ג'יימס בונד, החדש יתאים בצורה מושלמת לאינדיאנה ג'ונס.


עבור Intense יצר קרספ ארומה עשירה המשלבת תווים הדריים ומתובלים עם תווים מוליקולריים כשאת הטון החושני נותן פה ענבר רענן מועשר בתווים עציים. הניחוח פותח עם ברגמונט קליברי, מנדרינה איטלקית, תמציות לימון ועלי סיגלית, בעוד ליבו מפתח ארומה של פלפל בורבון, גלבנום, אגוז מוסקט וסיגליות. תווי הבסיס כוללים אמבר, ארז אמריקאי, וטיבר בורבון ופטצ'ולי אינדונזי.


גם אריזתו של הבושם שומרת על המקור, עם אותו בקבוק זכוכית כבד בעיצוב אלגנטי, רק שהפעם הוא מקבל גוון שחור אטום, שמוסיף לו מסתוריות וחושניות. על החלק היוקרתי פה אחראי הפקק הכסוף עם סמל המותג שמוטבע עליו.


לסיכום: ניחוח שהוא פשוט שלמות! מודה שאני סקרנית כבר להריח את הגרסה הספורטיבית, שתושק בעולם בקיץ הקרוב, ולא פחות מזה - גם את הגרסה הנשית שתצטרף אליו.

בינתיים, את הבושם Intense של מרצדס-בנץ ניתן להשיג בשני גדלים: 120 מ"ל א.ד.ט (470 ₪) ו- 75 מ"ל א.ד.ט (362 ₪), בכל רשתות הפארם ובמשביר לצרכן ברחבי הארץ.
שימו לב, לרגל ההשקה מוצע הבושם ב- 40% הנחה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails