יום שני, 27 בפברואר 2017

הדוגמנית מריה בורגס היא הפנים החדשות של לוריאל פריז

ענקית הקוסמטיקה L'Oreal Paris הכריזה היום על דוגמנית העל מאנגוליה מריה בורגס (Maria Borges) כשגרירת היופי החדשה של המותג. בורגס מצטרפת בכך לנבחרת מכובדת של שגרירות יופי, הכוללת בין השאר את ברברה פלבין, קרלי קלוס, בלייק לייבלי, אווה לונגוריה, סוזן סנדרסון ואחרות.בורגס, דוגמנית על המופיעה באופן קבוע על מסלולי התצוגה בשבוע האופנה, שיתפה לאחרונה פעולה עם "לוריאל פריז", כשכיכבה בקמפיין לסדרת הטיפוח של המותג ""Hydra Genius. כעת, היא כבר הפכה באופן רשמי לשגרירה יוקרתית של המותג.


פניה היפות של בורגס בת ה-24 מופיעים באופן קבוע על שערי המגזינים הגדולים בעולם כמו "ווג" איטליה, "W", הארפר באזאר ו"נומרו". הקריירה המסחררת שלה בעולם הדוגמנות החלה בתחילת 2010. מאז בורגס הצעירה כבר הספיקה לצעוד על מסלולי האופנה של מותגים מובילים כמו ג'יבנשי, לה פרלה, שאנל, בלמיין, ז'אן פול גוטייה וג'ורג'יו ארמני. כמו כן, היא השתתפה במספר תצוגות של מותג ההלבשה התחתונה המפורסם "ויקטוריה'ס סיקרט". באחד מהם היא אף התעקשה להופיע בשיער קצוץ ללא תוספות שיער, ובכך לבטא את הבטחון העצמי שלה ולהוות השראה עבור נשים רבות בעולם.


כשגרירת היופי של לוריאל, תשמש בורגס כפנים של סדרת המוצרים Matte Obsession של המותג.


אגב, הידיעה על הצטרפותה של בורגס לנבחרת השגרירות של לוריאל פריז פורסמה לצד ידיעה נוספת, לפיה משיק המותג את Fashion Grant – יוזמה חדשה, שמטרתה להעניק פרס ל"מעצב הצעיר המבטיח ביותר" של שבוע האופנה בפריז, אשר יתקיים בין התאריכים 28 בפברואר – 7 במרץ 2017.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails