יום שלישי, 14 ביוני 2011

קיץ שומני...

בעלי עור שומני סובלים בקיץ, הרבה יותר מכולנו, הנאנקים תחת החום הכבד. לא רק שבימים רגילים עור שומני עלול לסבול מבעיות שעלולות לנבוע מעודף חלב בעור, שמנוניות, ברק, נקבוביות סתומות או פתוחות, הרי ההזעה הבלתי פוסקת בקיץ, עלולה להחריף את התופעות הללו.

dreamstime_19595550

לדברי ד"ר שרון רוזנבלט, מנהלת המו"פ של חברת "קמדיס"- ההזעה עלולה להחמיר גם את הפצעים, מפני שהיא סותמת את נקבוביות העור, גורמת לזיהום בעור וכתוצאה מכך להתפרצות של אקנה. בקיץ אנו נעזרים רבות במסנני קרינה כדי להגן על עורנו מפני קרינת השמש הקופחת. לעיתים, מסנני הקרינה גורמים לאקנה עקב סתימת הנקבוביות. ההמלצה היא שהסובלים מאקנה יבחרו במסנן קרינה לא שומני ולא קומדוגני (הגורם להיווצרות נקודות שחורות).

חברת 'קמדיס', המפתחת מוצרי דרמו-קוסמטיקה מבוססי מחקר לטיפול בבעיות עור, מציעה את "אקמדיס"- סדרה ייעודית בעלת נוסחאות יעילות, שפותחה במיוחד לטיפול בעור שמן ואדום הנוטה לאקנה.
מוצרי סדרת אקמדיס - אשר כמו כל מוצרי החברה, מבוססים על הידע המערבי בשילוב הרפואה הסינית, כוללת 3 מוצרים לטיפול בעור שמן, אדמומי הנוטה לאקנה: ג'ל ניקוי, קרם פנים ותכשיר לטיפול נקודתי.

מוצרי אקמדיס קרם פנים ואקמדיס טיפול נקודתי, מבוססים על תמציות צמחים וביניהן: כריזנטמום, סקוטלריה, פורטולקה ורובארב. מיצוי הצמחים נעשה בטכנולוגיה מיוחדת, היוצרת מיצויים מרוכזים מאוד בעלי פעילות ביולוגית גבוהה במיוחד. תמציות אלו בעלות פעילות אנטי-דלקתית חזקה, יעילות בויסות הפרשת בלוטות החלב ומסייעות בריפוי פצעים.

קרם פנים לעור שמן של קמדיס דרמו קוסמטיקה

הרכיב הייחודי בקרמים מסדרת אקמדיס - מיצוי מצמח הרובארב- צמח מרפא עתיק, שהיה בשימוש בזכות יכולת הריפוי הרחבה שלו. יכולת זו הוכחה במחקרים המודרניים כפעילות אנטי-דלקתית חזקה ויכולתו לווסת הפרשת סבום (חלב) ולסייע בריפוי פצעים.
הרכיב הייחודי בג'ל לניקוי הפנים – אגוז עץ הסבון - המשמש דטרגנט טבעי, נמצא בשימוש נרחב ברפואה הסינית וברפואה האיורוודית למטרות ניקוי שונות וטיפול בבעיות עור. מיצוי זה אף נחקר ופורסם בספרות המדעית. בהיותו בעל אפקט אנטי זיהומי ואנטי דלקתי, הוא מסיר תאים מתים ופותח נקבוביות מבלי לייבש ומקנה לעור מראה בריא וחלק.

קרם פנים - קרם עדין לעור פנים שמן, אדמומי ובעייתי. מונע פגמי עור הנובעים משמנוניות, מרגיע עור אדמומי ומגורה ומווסת את שומניות העור (מחיר: 80 ₪, תכולה: 70 מ"ל).

ג'ל לניקוי פנים - סבון פנים לעור מעורב עד שמן. מסיר ביעילות את עודפי השומן המופרשים על ידי העור. מסיר תאי עור מתים ומנקה נקבוביות (מחיר: 65 ₪, תכולה: 125 מ"ל).

טיפול נקודתי - קרם לטיפול נקודתי בפגמי עור הנובעים מעור שמן. מפחית אדמומיות. אינו מייבש או פוגע בעור. מרגיע ומטפל את אזורי העור הבעייתיים. יש למרוח על הפצעונים בלבד (מחיר: 80 ₪, תכולה: 30 מ"ל).

סדרת "אקמדיס" נמכרת בקופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת, ברשתות: "ניו-פארם", "עדן טבע מרקט", "טבע קסטל", בתי המרקחת של שופרסל, אניס, בתי מרקחת פרטיים ובתי-טבע נבחרים ברחבי הארץ.
לבירור נקודת מכירה: 1800-350-320.

קמדיס בפייסבוק

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails