יום שישי, 3 ביוני 2011

חדש בישראל: Melvita - מותג טיפוח טבעי, אורגני ואקולוגי

melvita%20nature%20at%20heart_certified%20organic%20skin%20care

MELVITA ("מלויטה"), מותג טיפוח אורגני, טבעי ואקולוגי מושק בימים אלה בישראל באמצעות "תמר שיווק מוצרי בריאות טבעיים בע"מ" - חברה ישראלית, המתמחה בתחום השמנים האתריים וצמחי המרפא, עם המותגים "Pure Oil" ו"פיור הרבס" ויבואנית מוצרי הטיפוח והאווירה המובילים: L'OCCITANE, ESTEBAN ו-MILLEFIORI.

MELVITA, הינו מותג צרפתי פורץ דרך, שנוסד בשנת 1983 ע"י ברנארד שובלייר, ביולוג ודבוראי, שלדבריו רצה למקם את הטבע בלב הגישה שלנו ובלב ההתעניינות האנושית והאקולוגית. המותג, ששמו מהווה שילוב של שתי המילים: Miel (דבש) ו- Vita (חיים), מייצר מוצרי טיפוח אורגניים באיכות גבוהה, המשלבים טבעיות עם הנאה ועומדים בקריטריונים המחמירים של תווי התקן של ארגון ה- Ecocert למוצרים קוסמטיים, אורגניים ואקולוגיים.
למעשה, המוצרים מגיעים עם הטבעת לוגו BIO, המבטיח כי הם מכילים מינימום 95% מרכיבים טבעיים או ממקור טבעי. ראוי לציין בנוסף, כי גם כל חומרי האריזה של מוצרי החברה ניתנים למיחזור.

בישראל ישווקו מוצרי טיפוח לפנים, מוצרי טיפוח לגוף, מוצרי טיפוח לגברים, מוצרי טיפוח לשיער, מוצרי היגיינה לכל המשפחה ובשמים, כאשר טווח המחירים של המוצרים נע בין 20 ₪ לכ- 149 ₪.

מלויטה צילום גון סל

את מוצרי MELVITA ניתן לרכוש בארץ באתר החברה, ברשת בתי המרקחת "פארמה תמר", רשת חנויות טבע Anise ובבתי טבע נבחרים.
לברור נקודת מכירה קרובה למגוריכם, ניתן להתקשר ל: 1-700-707-507.

תגובה 1:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails