יום שבת, 11 ביוני 2011

L'Occitane משיקה 2 מוצרים חדשים בסדרת פריחת השקד

25590

במיתולוגיה היוונית, ייצג עץ השקד נעורים, עדינות וחן בתולי. עד לתחילת המאה העשרים, היווה עץ השקד את אחד מסמלי האלפים של חבל הוט פרובנס, בדיוק כמו הלבנדר ועץ הזית. 
השקדים, הקרויים גם אגוזי השנהב, גדלים בתוך קליפה קטיפתית יפה ורכה בצבע ירוק, ידועים בתכונותיהם הקוסמטיות. הם מעניקים לחות, מזינים, מרככים וממצקים את העור, ל'אוקסיטן רתמה את התכונות הגמישות והממצקות של השקד כדי ליצור סדרה טבעית של מוצרי יופי לטיפוח הגוף. השקד עוזר להילחם בהופעת הצלוליט ומעצב מחדש את הגזרה.

עבור חיטוב יעיל ומשופר, ל'אוקסיטן העשירה את המוצרים שלה לטיפוח הגוף מסדרת השקד עם מרכיב פעיל חדש: ניצן השקד, העשיר בפלבנואידים הידועים ביכולת שלהם להמריץ את מחזור הדם הנימי (מיקרו-סירקולציה) של העור ובכך לשפר את הניקוז ולסייע בהפחתת הופעת הצלוליט.

אחד מהמוצרים החדשים בסדרה הינו Delightful Shape ("דילייטפול שייפ") – תחליב שקד למיצוק וחיזוק קווי המתאר של הגוף, המגיע במרקם קרם-ג'ל. יעילותה של התרכובת המוגנת ע"י פטנט, התחזקה הודות להוספה של תמצית ניצן שקד וקפאין טבעי המבצעים את פעולת הניקוז יחד עם שמן אתרי גזר (ניקוז השומן מומרץ פי 7). למעשה, בחברה מבטיחים כי כבר לאחר חודש אחד העור יראה מוצק יותר, חלק יותר והצלוליט יופחת באופן משמעותי (ההפחתה בסנטימטרים מוכחת: הפחתה של עד 3.3 ס"מ בהיקף הירכיים!).
מחיר: 199 ₪ (תכולה: 200 מ"ל).

לאוקסיטן- קו השקד תחליב למיצוק וחיזוק קווי המתאר של הגוף צילום גון סל

המוצר השני בסדרה הינו ELEGANT LEGS – מיסט מרגיע לרגליים עייפות וכבדות, המגיע בתרסיס מרענן. מעניק לרגליים תחושות עמוקות של רעננות, קלילות ומיטביות. מוצר קל לנשיאה עם ספריי רב-מצבים עבור שימוש יעיל במיוחד ביום יום ובפרט לאחר טיסות. פורמולת המוצר מכילה תמצית ניצן שקד, תמצית ערמונים ושמן אתרי ברוש, המסייעים בחיזוק ושיפור מחזור הדם הנימי (מיקרו-סירקולציה) של העור. בנוסף, סיליקון הממצק את העור ומנתול מרענן עבור רעננות מיידית וממושכת.
מתאים לשימוש בכל רגע נתון במשך היום על העור או ישירות על גרבי ניילון או גרביים. אגב, מומלץ לשמור את התרסיס במקרר עבור תחושה עמוקה יותר של רעננות.
שימו לב: השימוש במוצר אינו מומלץ לנשים בהריון ולנשים מניקות!
מחיר: 89 ₪ (תכולה: 100 מ"ל).

לאוקסיטן- שקד- גל קרם מחייה לרגליים עייפות צילום גון סל

את 2 המוצרים החדשים ניתן להשיג בסניפי רשת ל'אוקסיטן ברחבי הארץ ובחנות המקוונת באתר – www.loccitane.co.il .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails