יום שני, 20 ביוני 2011

"שוורצקופף פרופשיונל" חושפת את המהפכה האקולוגית החדשה בתחום צבעי השיער

אסנסיטי פוסטר 70-40 copy

חברת "שוורצקופף פרופשיונל" השיקה בשבוע שעבר את ESSENSITY - סדרת צבעי שיער טבעיים עם מרכיבים אורגניים, מבית "שוורצקופף פרופשיונל", החברה המתמחה במוצרי טיפול וטיפוח לשיער.
צבעי השיער החדשים מכילים 90% תמציות טבעיות ומרכיבי טיפוח וטיפול אורגניים טהורים ביותר (כמו זרעי ענבים ווקס דבורים), השומרים על רכות השערה ומגנים עליה מפני קרני UV ונזקי חום וקור.
סדרת ESSENSITY המכילה 50 גווני צבע מרהיבים, מבטיחה כיסוי מושלם של 100% לשיער השיבה, תוך שמירה על בריאות השיער, הרכות והברק הטבעי לאורך זמן – הכל הודות לטכנולוגיה חדשנית (AMEA) - פטנט רשום של שוורצקופף פרופשיונל. חשוב לציין, כי הצבעים נטולי אמוניה, חסרי ריח, חופשיים מסיליקונים, מאלכוהול ומחומרי צבע מלאכותיים.

1

הסדרה החדשה נחשפה באירוע מיוחד שהתקיים במלון "קראון פלאז'ה" בת"א, אליו התקבצו ובאו 150 מעצבי ומעצבות שיער מובילים מרחבי הארץ. לרגל האירוע הנוצץ, הגיעו לישראל Dieter Keiser (דיטר קייזר) - מנהל אומנותי בכיר משוורצקופף גרמניה, ו- Claude Pascal Sciboz (קלוד פסקל סיבוז) - מדריך צבע בכיר משוורצקופף גרמניה, המשתייך גם לצוות פיתוח המוצר בשוורצקופף פרופשיונל ואף היה גורם משפיע בפיתוח צבעי ESSENSITY.

מימין- דיטר קייזר- קלוד פסקל דיטר קייזר (מימין) וקלוד פסקל

השניים הדגימו את ביצועי הצבע המדהימים על שיערן של דוגמניות מהממות, תוך שילוב תספורות מהפנטות מקולקציית Essential Look לקיץ 2011: EDGE (המראה הרוקיסטית המרדנית, שהודגם על ידי יאיר מנדל), PURE (מראה האישה הטהורה), METROPOLITAN (מראה אשת העולם הגדול, המודרנית) ו- URBAN (המראה העירוני).

יאיר מנדל מדגים את מראה הרוקיסטית יאיר מנדל מדגים את מראה הרוקיסטית

למעשה, ההכנות לתצוגת אופנת השיער המרהיבה, החלו כמה ימים קודם לכן, כאשר צוות מוביל של מדריכים ומעצבי שיער של שוורצקופף פרופשיונל, עמלו רבות על שיערן של הדוגמניות. הצוות מנה את: יאיר מנדל, מעצב השיער ומדריך בכיר בחברה, ניסו בר, מעצב שיער וחלק מצוות ההדרכה של החברה, יורם רחמנוב, מעצב שיער ומדריך בכיר בחברה וכן אנג'לה טטרו, אמנית התסרוקות של שוורצקופף פרופשיונל. את הערב הנחו לסירוגין, יורם ויאיר, תוך שהם מציגים טכניקות צביעה חדשניות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails