יום רביעי, 23 באפריל 2014

Lancôme New Blush Subtil & Le Correcteur Pro (אביב 2014)

לכבוד האביב משיקים בלנקום 8 גוונים חדשים בסדרת הסמקים Blush Subtil של המותג, לצד Le Corrector Pro Concealer Palettes - פלטות חדשות של קונסילרים/קורקטורים (מתקני גוון).Lancome Le Corrector Pro Concealer Palette – פלטות לתיקון והסוואה של כהויות וסימני עייפות סביב העיניים, למראה צעיר יותר ב-3 שלבים פשוטים. המוצר עמיד במים לטווח ארוך ומצורפות אליו הוראות שימוש "צעד אחר צעד" ליישום מושלם.

בעקרון, הפלטות החדשות כוללות כל אחת מהן 3 גוונים שונים של מתקני גוון ומברשת דו-צדדית. שלושת הגוונים שבפלטה מיועדים לשימוש ב-3 שלבים: בשלב ראשון צריכים לבחור את הגוון המתאים לתיקון הכהויות, אדמומיות או כל פגם אחר על-ידי שימוש בגוון הראשון בפלטה; בשלב השני יש להחליק את העור באמצעות שימוש בגוון התואם לגוון העור (הגוון האמצעי בפלטה); בשלב האחרון מקבעים את החומר באמצעות הגוון השלישי בפלטה יחד עם מברשת פודרה קטנה.

הפלטות מוצעות ב-8 שילובי גוונים שונים:
·         100 Ivoire OS
·         200 Cool Buff OS
·         200 Warm Buff OS
·         300 Cool Bisque OS
·         300 Warm Bisque OS
·         400 Bisque OS
·         500 Suede OS
·         550 Deep Suede OS

Lancome Blush Subtil – גוונים חדשים בסדרת הסמקים בעלי הטקסטורה המשיית והפיגמנט העמיד לאורך שעות. הסומק בעל גימור זוהר הודות למרכיבים מאזני לחות המצויים בפורמולה שלו, השומרים על העור ועל הרגשת הנוחות שלו. הסומק אינו מכיל שומן והוא מתאים לכל סוגי העור.

הגוונים החדשים בסדרה:
·         011 Brun Roche
·         020 Rose Sable
·         021 Rose Paradise
·         022 Rose If
·         030 Sorbet de Corail
·         031 Pepite de Corail
·         032 Rouge in Love
·         041 Figue Espiegle

פלטות הקונסילרים הושקו בימים אלו ברחבי העולם והסמקים יהיו זמינים במהלך מאי 2014. אצלינו, מן הסתם, זה ודאי יקרה קצת מאוחר יותר.


LinkWithin

Related Posts with Thumbnails