יום רביעי, 2 ביולי 2014

Lancome Grandiose Mascara

לנקום מבקשת להמציא מחדש את המסקרה והיא עושה זאת באמצעות Grandiose Mascara – מסקרה חדשה בעלת אפליקטור מיוחד בצורת "צוואר ברבור".


אחד הטריקים הידועים יותר בין מאפרים מקצועיים הוא לכופף ולעקם את האפליקטור של המסקרה, ממש בנקודת המפגש של ה'מקל' והמברשת עצמה. בצורה זו, הגישה לכל ריס וריס היא קלה ונוחה יותר. בדיוק אותו העיקרון עומד מאחורי האפליקטור המעוקל החדש של המסקרה "גרנדיוס", שמכופף בזווית של 25 מעלות ביחס לציר שלו. בנוסף, המברשת עצמה היא קטנה יותר ובעלת שני גדלים שונים של זיפים, כך שהיא מאפשרת לעבוד בכל פעם על מקטעים של קבוצות ריסים ולמשוח אותם יותר בקלות בכיוון הגדילה הטבעי שלהם, הן בריסים העליונים והן בתחתונים.פורמולת המסקרה מכילה חומרים מרככים ומזינים, פיגמנטים שחורים עזים ופולימרים מיוחדים (ביניהם גם לטקס) המעניקים לריסים מראה מעוגל יפה מבלי להקשות אותם.


המסקרה מגיעה באריזה מעוצבת עם הטבעה של פרח הורד (הסמל הידוע של המותג) על הפקק השקפקף שלה שהופך בהדרגה לשחור מעושן ומתמזג בצורה חלקה לתוך הבקבוקון המעוגל הצבוע בגוון שחור מוחלט.


את הקמפיין למסקרה "גרנדיוס", שצולם על-ידי הצמד מרט אלס ומרקוס פיגוט, מובילה השחקנית פנלופה קרוז (בתמונה למעלה), שמשמשת גם כ"פנים" של הבושם Trésor של המותג. אגב, לכבוד בחירתה של קרוז כפרזנטורית של המסקרה, בחודש מאי האחרון התקיימה מסיבת השקה מיוחדת באולפני "ריביירה", בעיר ניס שבצרפת:מסקרה "גרנדיוס" של לנקום צפויה לעלות על המדפים במהלך אוגוסט-ספטמבר 2014.

2 comments:

 1. תודה על הסקירה!
  המסקרות של לנקום ממש מוצלחות עד כה, מתה כבר לנסות את החדשה הזו.

  השבמחק
  תשובות
  1. אכן, המסקרות של לנקום נפלאות. אני עצמי מאד אוהבת את המסקרה היפנוז ומאד סקרנית לנסות את הגרנדיוס.

   מחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails