יום חמישי, 3 במרץ 2016

רובי רוז היא הפנים החדשות של ארבן דיקיי

רובי רוז (Ruby Rose), כוכבת הסדרה "כתום זה השחור החדש", פושטת באופן זמני את סרבל האסירה שלה כדי לככב כפנים של מותג האיפור Urban Decay. היפייפיה האוסטרלית מצטרפת למותג כ"סטיה החדשה והממכרת ביותר" שלו – תפקיד בו היא "תמשיך לזעזע את עולמו (של המותג) ותפיץ את בשורתו לביטוי-עצמי, התמכרות לצבע וליופי עם אדג'."רוז בת ה-29, היא דוגמנית, DJ, שחקנית ומגישת טלוויזיה. את הפריצה שלה לתודעת הקהל היא עשתה, כשניסתה להתקבל כמנחה חדשה לערוץ ה-MTV. ברזומה שלה מופיעים גם תפקידים בסדרות וסרטים שונים, אבל מה שבאמת ביסס את מעמדה כשחקנית היה תפקידה כסטלה קרלין, האסירה הנחשקת ושובת הלב בעונה השלישית של סדרת הטלוויזיה הפופולרית "כתום הוא השחור החדש". גם בעולם האופנה יש לה ניסיון לא מועט, הן כדוגמנית והן כמעצבת ליינים שונים של בגדים (בעיקר ג'ינסים ובגדי עור) ונעליים עבור מותגים מובילים שונים. אל עולם היופי היא נחשפה כשופטת אורח בתחרות "הטופ מודל הבאה של אוסטרליה" לשנת 2009. ב-2010 היא אף נבחרה כשגרירת יופי של מייבלין אוסטרליה.

רוז בקמפיין למייבלין אוסטרליה מ-2010

מלבד הפעילות המקצועית שלה, רוז ידועה גם בפעילות ההתנדבותית שהיא עושה ובתמיכתה בארגוני צדקה רבים. בנוסף היא דואגת לרווחת בעלי החיים ויוצאת בקמפיינים כנגד אלימות פיזית ומילולית אצל ילדים ונוער.

"ארבן דיקיי מאמינים בתמיכת האינדיווידואליות והביטוי העצמי האישי – שני ערכים יקרים לליבי – מכיוון שכל אחד זכאי לחופש לחקור את האישיות ולגלות את האני האמיתי שלהם," מצהירה רוז, שיצאה מהארון כבר בגיל 12.

לפי שעה, לא פורסמו פרטים אודות שיתוף הפעולה בין רוז לארבן דיקיי, אבל אם לשפוט על-פי שיתופי פעולה קודמים של המותג עם סלבריטאים אחרים (לדוגמא גוון סטפאני), אז אני כבר לא יכולה לחכות לראות מה רוז 'תשלוף מהשרוול שלה' (חוץ מידיה מלאות הקעקועים, כמובן J).


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails