יום רביעי, 2 במרץ 2016

Lancôme x Sonia Rykiel Fall 2016 Collection

אחרי שיתוף פעולה מוצלח עם מעצבי אופנה כמו אלבר אלבז, ג'ייסון וו ואנתוני ואקרלו, החדשות שמגיעות מבית לנקום מספרות שמותג היופי הצרפתי ישתף פעולה כעת עם בית האופנה הצרפתי סוניה ריקייל (Sonia Rykiel) בהשקתה של קולקציית איפור חדשה לסתיו 2016. הקולקציה, שתושק במהדורה מוגבלת, מתוארת כמלאת צבע, שמחה וחופש בהשראת האווירה השוררת ברובע הפריזאי סן-ז'רמן דה פרה, מקום היווסדותו של בית האופנה."בלנקום אני רואה את האשה החופשיה והמאושרת של ריקייל, שעושה את הבחירות האישיות שלה. יופי שהוא לפעמים משהו טבעי, לפעמים מתוחכם אבל לעולם לא נתון לתכתיבים. שני הבתים שלנו חולקים חזון מודרני של נשיות שהינו, כך אני מאמינה, מוחשי עבור הנשים של היום," מסבירה ג'ולי דה ליברה (Julie de Libran), המנהלת האמנותית של בית סוניה ריקייל (בתמונה למעלה), שמאז הצטרפותה לבית האופנה לפני כשנתיים, הצליחה להפיח בו מחדש את הרוח והסגנון הייחודי של מייסדת המותג.

"סוניה ריקייל היא ההתגלמות האולטימטיבית של רעיון מסויים של אשה פריזאית, המטפחת את שמחת החופש שלה ומסרבת להכנע לברירה כפייתית של עומק או קלילות. זוהי 'הרוח של סן ז'רמן', הרעיון של אושר בצלמו של האדם עצמו שנבנה באופן פעיל כל יום," אומר פרנסואה להמן (Françoise Lehmann), מנכ"ל לנקום הבינלאומי.

הקולקציה המשותפת לשניים צפויה לעלות על המדפים ברחבי העולם החל מאוגוסט 2016. לפי שעה, אין פרטים לגבי המוצרים שיכללו בה, אבל לאור שיתופי הפעולה הקודמים של המותג נראה שבהחלט יש למה לצפות. בכל מקרה, אעדכן כמובן ברגע שיפורסמו פרטים חדשים.


2 comments:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails