יום רביעי, 30 במרץ 2016

MAC Star Trek Fall 2016 Collection

אני אולי לא חובבת גדולה של מדע בדיוני, אבל אני בהחלט סקרנית לגבי קולקציית Star Trek, שישיק מותג האיפור MAC לסתיו הקרוב. לפחות על-פי התמונות הראשונות שצצו ברשת...כמו שניתן להבין משם הקולקציה, היא נוצרה בהשראת סדרת הטלוויזיה "מסע בין כוכבים", שחוגגת השנה יום הולדת 50. במשך החמישה העשורים שעברו מאז עלתה הסדרה לראשונה למסכי הטלוויזיה, צולמו מספר עונות נוספות של הסדרה ונחשפנו לסיפורים נוספים על הדמויות השונות בה והרפתקאות החלל שעברו עליהן. בנוסף, נוצרו סדרות אנימציה וקומיקס, סרטים עלילתיים, אביזרים שונים ועוד. כעת, כאמור, גם מוקדשת לה קולקציית איפור ייחודית של MAC.

למעשה, הקולקציה תוקדש לגיבורות האייקוניות של הסדרה: המפקדת דיאנה טרוי (Deanna Troi), או'הורה (Uhura), שבע מתוך תשע (Seven of Nine) ו-וינה אוריון (Vina Orion Girl, האשה הירוקה), והיא תכלול 25 מוצרים (במהדורה מוגבלת) לפנים, עיניים ושפתיים – כולם יוגשו באריזות בעיצוב מיוחד.


"מסע בין כוכבים היא אייקון פופ תרבותי פנומנלי, שעלילותיה הרחיבו את גבולות המגדרים והגזעים. לקראת יום השנה ה-50 שלה, אנו חוגגים עבור כל אותן הנשים החזקות של מסע בין כוכבים באוסף איפור משתנה." – ג'יימס גייג'ר, סגן נשיא בכיר והמנהל הקריאטיבי ב-MAC

הקולקציה צפויה לעלות על המדפים ברחבי העולם במהלך ספטמבר 2016. המשך יבוא!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails