יום ראשון, 19 ביוני 2016

ג'מה ארטרטון היא הפנים החדשות של ניוטרוג'ינה

היא פרצה לתודעת הקהל כנערת ג'יימס בונד קשוחה בסרט "קוונטום של נחמה" ומאז כבר צברה באמתחתה לא מעט פרסים כשחקנית, כעת ג'מה ארטרטון (Gemma Arterton) יכולה להוסיף תפקיד חדש לרזומה שלה: הפנים של מותג הטיפוח Neutrogena. זוהי אמנם הפעם הראשונה שארטרטון משמשת כדוגמנית עבור מותג יופי, אבל עם עור פנים מושלם כמו שלה זה לא מפתיע בכלל.ארטרטון מצטרפת לנבחרת שגרירות היופי של ניוטרוג'ינה, הכוללת בין השאר את חברותיה השחקניות ג'ניפר גרדנר, קרי וושינגטון וקריסטן בל, וכבר בקרוב מאד היא תוביל קמפיין לליין מוצרי טיפוח חדש של המותג. "לאחר שימוש במוצרים שלהם במשך שנים רבות, התרגשתי מאד כשביקשו ממני להצטרף למשפחת ניוטרוג'ינה," היא מצהירה.

במותג מסבירים את הבחירה בשחקנית ילידת בריטניה: "ג'מה היא דוגמה מצויינת איך להאמין בעצמך שאתה יכול להוביל להישגים גדולים. היא לא רק מצטיינת בתור שחקנית, היא גם עובדת כדי לספק הזדמנויות לשחקניות אחרות לשחק דמויות חזקות ומעוררות השראה באמצעות חברת ההפקות שלה. זוהי שותפות טבעית עבור ניוטרוג'ינה, מכיוון שג'מה מדגימה תשוקה ומחוייבות – בדיוק כמו הנשים שמשתמשות במוצרים שלנו בכל יום."

במשך יותר מ-60 שנה הביא המותג "ניוטרוג'ינה" פתרונות טיפוח עור פורצי דרך עבור הצרכנים. כיום, המותג מציע ברחבי הגלובוס מוצרים לטיפוח הפנים והגוף וכן מוצרים לעור אקנתי, המספקים תוצאות אמיתיות חשובות ליופי בריא.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails